Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ilyen esetben szükséges-e...

Ilyen esetben szükséges-e vízum Svájcba?

Figyelt kérdés
Nem "turisztikai" céllal mennék, hanem vizsgázom októberben. Most kaptam meg a vizsgabehívót, és azon írták, hogy lobogtassam ezt a papírt a vízumkérelemnél. Eddig úgy tudtam, hogy magyar állampolgárként útlevéllel simán mehetek max. 90 napra (egyébként kb. 2-3 napot maradnék), de most elbizonytalanodtam. Én tudom rosszul, vagy tényleg nem kell vízum?
2013. aug. 27. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen vízum, ember? Jézusom! Ahol vizsgázol, ott gondolom, gőzük sincs arról hogy a magyaroknak nem kell vízum, ezért írták.
2013. aug. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az információt, de a stílusodon azért csiszolhatnál, mert az elég bántó.
2013. aug. 27. 19:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel ez egy abszolút hivatalos "esemény", nyilván hivatalossá kell tenni az itt létedet. ezért majd valószínű kell,hogy kapj tartózkodási engedélyt egy minimális időre, ezt meg kellene érdeklődnöd még otthon ..
2013. szept. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!