Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ausztriába (Innsbruck, Bécs),...

Ausztriába (Innsbruck, Bécs), vagy Németországba (München, Stuttgart) költöznétek inkább hosszabb időre?

Figyelt kérdés

2013. aug. 30. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen Innsbruckba.
2013. aug. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem miért? Gyönyörű hely, mesébe illő! De ezen kívül van valami konkrét oka?
2013. aug. 30. 21:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindkettőt szeretem, de talán inkább Németországba. Nem tudom, miért, csak, ha muszáj lenne választani, akkor szerintem számomra München lenne a nyerő.
2013. aug. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Innsbruck.
2013. aug. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek (persze jöhet még)!


Akik írtak/írnak - meg is tudjátok indokolni?

2013. aug. 31. 12:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért Innsbruck, mert Ausztria a 2. hazám. Bécs sajnos tele van feketével/arabbal/románnal, ezért nem szeretem.
2013. aug. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én most Stuttgartban lakom. Szinte lehetetlen normális áron albérletet találni, meg úgy egyáltalán nagyon nehéz bármilyen albérletet találni. A közlekedés a városban borzalmas, a városból reggel kijutni, este bejutni órákig tart kocsival, akkora dugók vannak. Tömegközlekedéssel hamarabb ott van az ember mindenhol, de iszonyú drága.

A város maga nagyon szürke, betonrengeteg, más városokhoz képest alig van zöld terület, nagyobb parkok, tavak. Szinte mindent beépítettek. Sajnos még egy darabig ideköt a munkám, de amint lehet elmegyek innen.

2013. szept. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
49%
NÉMETORRRRRRSZÁG
2014. jún. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!