Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ismertek olyat, aki kiment...

Ismertek olyat, aki kiment külföldre dolgozni és megbánta?

Figyelt kérdés
Sikertörténetek is jöhetnek. Minden érdekel:hová ment az illető (vagy esetleg ti magatok), milyenek voltak a kürölmények itthon és milyenek lettek ott, diplomás vagy nem, családdal esetleg még egyedülállóként?

2013. szept. 11. 16:45
 1/9 anonim válasza:

Ismerek egy csajt aki , Angliába utazott ki, és teljesen céltalanul utazott ki gyermekével, csak a lakhely volt kitűzve célnak munkát utána keresett.

Óvodába adta gyermekét, és elment hotelt takarítani.

A csaj gyermekének az apja ellátta elég pénzel hogy kezdésnek elég legyen.

De mire talált munkát a pénz elfogyott, és nem annyit kapott amire számított fizetésnek, és fizetés után egyből jött vissza Magyar országra.

2013. szept. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

Londonban elek, rengeteg ilyen sztori van. Sokan kijonnek, azt hiszik milyen fasza a minimalberbol majd kiralyok lesznek, elvallaljak az elso rabszolga melot, aztan gyorsan mennek is haza mert kiderul hogy vegetalni otthon is lehet.

Sikersztori is van, igaz nagyon ritka az olyan hogy valaki alulrol lesz nagymeno, amit en tapasztaltam leginkabb a tipikus "szoke 20 eves-40es manager" paros, azaz szo szerint felszopta magat a rangletran. Nekem is volt mar szerencsem olyannal dolgozni aki a fonok kitartottja volt, raadasul szakmailag nulla es felem tettek okoskodni. Elmeny a kobon.

2013. szept. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kemikália válasza:
Informatikusként másfél éve pályáztam otthon új pozícióra a multinál, ahol dolgoztam, illetve kerestem azon kívül is állást. 12 helyre adtam be, 2-re hívtak be, egyre feleltem volna meg. Párhuzamosan csak felraktam egy nemzetközi karrieroldalra a profilom, 6 telefonos interjúm volt (4 Németország, 1 Franciao. és 1 Ausztriából), 2-re megfeleltem, az elsö igent választottam. Azóta Németországban élek, kiszámítható környezetben, visszafizettem az otthon felvett hiteleimet. Nincs diplomám (Szegeden tanulok távoktatás tagozaton), csak elvégzett szakmai tanfolyamaim és informatikai tapasztalatom van, illetve angolul és németül beszélek. És köszönöm, nem bántam meg. :)
2013. szept. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

a ún: sztorik(amit én inkább szomorú emberi sorsok-nak neveznék)70-80%-a igy végződik.Sajnos.

Az lenne a jó ha boldog lehetne odakinnt

2013. szept. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mindenki
2013. szept. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az igazi az lenne ha otthon lehetnenk boldogok es a sajat kornyezetunk, orszagunk jovojet epithetnenk.
2013. szept. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az se lenne rossz
2013. szept. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ajánlom ezt a cikket: [link]
2013. szept. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Apám kint dolgozott.

És az is lett a veszte.

2017. jan. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!