Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tudnátok mondani Ausztriában...

Tudnátok mondani Ausztriában olyan helyet, ami?

Figyelt kérdés
Hegyek közötti kicsi falu/város, ahol van adventi vásár Karácsony előtt, illetve van lehetőség síelésre, és egyéb téli kikapcsolódásra. Olyan kis képeslap hatású, ha értitek mire gondolok. Sí oktatás is szükséges, bár szerintem a legtöbb helyen biztos van oktatás, nem csak síelni lehet a nagyvilágba. Sose síeltünk, adhattok tanácsot is! :)
2013. szept. 18. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez a leírás kb. az összes osztrák falura ráillik :)

Innsbruck azért nagyobb, de gyönyörű. Én imádom még St. Anton am Arlberget, ott rengeteg a sípálya is, karácsonyi vásár is tuti, hogy van. Ha nagyon sok pénzetek van, akkor Sölden a legnépszerűbb síterep... de a legdrágább is.

Mér nézd meg Bad Gasteint és környékét, ott is rengeteg a sípálya és szép helyek :)

2013. szept. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van ilyen hely. Menj el Reutte-ba ott minden van hatalmas sítpálya a városka is hangulatos. Advent is akad. Bár advent szempontjából Bécs az irányadó.
2013. szept. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, jöhet még hasonló tipp :) Persze a Bécsi Adventi vásár elég nagy nevezetesség, csak egybekötnék egy ilyet, egy első síeléssel :D Bár lehet az első óra után feladom :D Bocsánat, ha hülyeséget kérdezek, de nagyon nehéz? :D
2013. szept. 18. 20:07
 4/8 A kérdező kommentje:
Megnéztem képen St. Anton am Arlberget, eléggé tetszik! :)
2013. szept. 18. 20:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Az 1. vagyok. Még sosem síeltem én sem, de elég sokat jártam Ausztriában, úgyhogy csak ehhez a részéhez tudok hozzászólni :D
2013. szept. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jajj úgy beleélem magam :D Nem idén, csak jövőre megyünk, de alig várom :) Már csak rá kellene keresni az árakra és mehet a gyűjtés :D
2013. szept. 18. 20:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Sankt Anton am Alberg elég drága,oda inkább a pénzesebb osztrákok meg sok külföldi,holland,angol jár.Nagyon szép vidék,több száz kilométer sipályával,nekem nagyon tetszett.Az utolso években Schladming meg Lungauban szoktam sielni.Ha Salzburg felől délre utazol Olaszország fele,rengeteg kis festői falut találsz ahol a sielés is biztositott.
2013. szept. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen igen a festői a lényeg :) Annyira nem vagyunk pénzesek, pályakezdők vagyunk, olyan fizetéssel, de jövőre próbálunk félre tenni egy telelésre. Már nézelődtem, de még nem találtam meg az igazit :) Ezért mondom, jöhet még ötlet :)
2013. szept. 19. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!