Kezdőoldal » Utazás » Európa » Voltatok már Nápolyban vagy...

Voltatok már Nápolyban vagy környékén, milyen hely?

Figyelt kérdés
Oda szeretnék költözni.De még sosem voltam ott csak olvastam róla sokat.Kulturális életben gazdag,talán melegebb van mint északon,a konyhája is gazdagabb,a tengerpartok szebbek.
2009. nov. 7. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nápoly közelében, a Sorrento-i félszigeten, az Amalfi-parton és Caprin nyaraltam egyszer két hetet. Álomszép hely! A kaja viszont jobb északon, délen semmi változatosság, csak paradicsomos tészták, és grillezett halak vannak.
2009. nov. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ÁÁÁÁÁ!!! Tavaly voltam ott. Név szerint: Először két napot Rómában voltunk, mert apukám így is sokat vezet. Aztán mentünk Pompeibe ahol azt hiszem 5 napot voltunk talán. (ott Sorentonél :) ) Persze a camping mellett ment a vonat... Amikor ott voltunk mentünk Nápolyba is, meg Capriba (tényleg álomszép hely, de elég drága... ) akkor megnéztük még Pompei városát, meg a Vezúvot, és végül 1 hetet mentünk tengerpartra.


Szép hely, viszont nagyon meleg van, és én a Vezúvtól is tartanék, és olyan sokan voltak pl. Nápolyban, hogy egy szöget sem lehetett leejteni... De te tudod...

2009. nov. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tade ***** válasza:
100%
Biztos, hogy pont Napolyba szeretnel koltozni? Nagyon keveset tudsz Napolyrol, ha csak annyit tudsz rola, hogy meleg van, kulturalisan gazdag es tomegnyomor van. En Mantovaban lakom, de ha fizetnenek se koltoznek le. Napoly pont az a varos, ahol korrupcio van, legnagyobb a gyilkossagok szama, rossz a kozellatas, nem letezik a kresz, a szemet sok helyen hegyekben all es akkor meg nem beszeltem a maffia eleg nagy befolyasarol Napolyban. Igen szep varos, azoknak, akik jo helyre kerulnek, vagy ki tudnak perkalni havi min. 500 euro lakbert egy elfogadhato keruletben. Te tudod, en a helyedbe nem mennek, nem veletlen, hogy az osszes deli eszakra koltozik, es nem akar visszamenni....azert ez elgondolkodtato.
2009. nov. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
mint a "nyócker", csak melegebb van!
2009. nov. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A környéke szép (Capri, Amalfi, Sorrento), de maga Nápoly az nem. Érdekes, nagyon is az, de csak turistaként pár napig. Ott nem laknék semmi pénzért sem. Koszos, lármás, zsúfolt, hatalmas a szemét, minden kocsi benyomva valahol, közlekedési lámpa nem sok van, ahol meg van, arra sem figyel senki.
2009. nov. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
Nápolyban necces az élet, meg tankkal kell közlekedni, viszont turistaként nagyon ajánlott,de ott élni.... Mondjuk én eleve utálom az olaszokat, csak ne lenne annyi érdekes hely náluk..:)
2009. nov. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Imádom...a legjobb, a környékével együtt :) Éltem ott...és Rómában is :) Inkább Nápoly...
2009. dec. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!