Kezdőoldal » Utazás » Európa » Az mennyire gáz, ha egy...

Az mennyire gáz, ha egy külföldre szóló önéletrajzba valótlan dolgot írok?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy olyan gyakorlatot tüntetnék fel, ami nem valós, de a munkát el tudnám végezni, ha odaállítanának, hogy csináljad (takarítás).

2013. okt. 4. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Elég vicces, ha valaki takarítással turbózza fel az önéletrajzát... na de nem hiszem, hogy rájönnének, bár én önéletrajzba céget és kontaktot is fel szoktam tüntetni, ami itt elég necces lehet.
2013. okt. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Takaritos melonal semennyire. A kutya nem fog utana telefonalgatni egy takaritonak, foleg nem kulfoldre. Ha magasabb beosztasrol lenne szo akkor esetleg necces.
2013. okt. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Téged minősít, ha hazudsz az önéletrajzodban. Miért kellene nem létező gyakorlatot feltüntetni? Elég, ha odaírod, hogy tisztaság, és rendszerető vagy. Többet érhet, mint ha takarítóként dolgoztál volna valahol, ahol nem végezted rendesen a munkádat.
2013. okt. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sajnos nem elég, ha odaírom, hogy tisztaság- és rendszerető vagyok. Ezzel már próbálkozom egy ideje, bele szoktam írni a kísérő levélbe, de mindenképpen ragaszkodnak a szállodai gyakorlathoz, ami nekem sajnos nincs. Több hónapja küldöm a jelentkezéseket, de még próbamunkára se hívtak el, sok esetben nem is válaszolnak, ezért gondoltam arra, hogy taktikát kellene váltanom, hogy legalább az érdeklődésüket felkeltsem.

Persze igazad van, tudom, hogy nem fair, de a munkát tényleg el tudnám végezni.

2013. okt. 7. 08:01
 5/8 anonim válasza:
Ilyet nem is lenne szabad kérdezned. Akik okoskodnak, mind itthonról teszik, igenis kell füllenteni, mert más megfogja tenni és nem vicces feltüntetni semmilyen munkáltatót sem. Takarításnál nem néznek utána ez nem diplomás állás(vagy olyan amihez valamilyen jogosítvány kell). Hamar kirúgnak, ha nem megy. Ha valaki meg lepontozna, kívánom, hogy kelljen döntenie az éhenhalás és füllentés között.
2013. nov. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem semennyire. En is igy csinaltam :D
2013. nov. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hazug embert hamarabb utolerik, mint a santa kutyat.
2013. nov. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ez nem hazugság, hanem füllentés és az illető még el is tudná végezni a feladatát. Bárcsak minden politikus csupán füllentene és dolgát tudná végezni vagy minden termék, pl haj sampon a "kasmírproteinjeivel" csak füllentés lenne... Vagy protekció mennyire erkölcsös.... hiába az idióta mondás ide, nem szívsebésznek készül a kérdező.
2013. nov. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!