Kezdőoldal » Utazás » Európa » Megyek a Tátrába kirándulni...

Megyek a Tátrába kirándulni egy napra, reggel megyünk estefelé jövünk. Mi mindent kell magammal vinnem?

Figyelt kérdés

És hogy öltözzek?

Acélbetétes bakancsban lehet menni? :D



2013. okt. 28. 15:45
 1/7 acelsziv ***** válasza:
100%
Csak séta, vagy túra. Bakancs nem árt, mert eléggé köves az út. Meleg ruhát vigyél, elegendő vizet, kaját. Mi anno felmentünk hóhatár fölé és igencsak hideg volt.
2013. okt. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Rétegesen, persze feltétlen vedd fel a bakancsot :)
2013. okt. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tar pai válasza:
Esőköpeny, fejenként min 2 liter ásványvíz, vékony pulcsi, kötött pulcsi, dzseki, sapka, naptej, bakancs ( ha csúszik nem jó az acélbetétes ), összecsukható túrabot, húsos szendvics, csoki, nem tudom, hogy működik e de telefon
2013. okt. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Na hát megjártam a Tátrát. És szörnyen meleg volt, én pedig háromrétegesen öltözve mentem :D Hát mit ne mondjak, nem sok kellett hozzá, hogy megsüljek :D

A nap hétágra sütött, végül acélbetétesben mentem, de mivel jó idő volt, nem csúszott. Szép látvány volt :)

2013. okt. 30. 09:23
 5/7 anonim válasza:
Második vagyok, örülök hogy jól sikerült a kirándulás:) Megkérdezhetem milyen bakancsod van és mióta van meg és mi a tapasztalatod. Privátban is megírhatod.
2013. okt. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Fekete, 14 soros Shellys Rangers.

A tapasztalataim pedig csupa jó dolgok, tényleg :D 2 hónapja van meg, az első hét volt kissé nehézkés, amikor be kellett törni, na, akkor azt hittem leszakad a lábam. Aztán pedig egyre jobb lett, nem fáj a használata és kényelmes is. Mindennapi szinten hordom, meg koncertekre.

Jól bírja, csak pár "karcolás" van az orrán, meg ilyesmi.. :)

2013. nov. 2. 17:56
 7/7 anonim válasza:
Szuper, köszi a választ nekem Martens van, hasonló tapasztalatom van, írtam privátot is.
2013. nov. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!