Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan a legolcsóbb kijutni...

Hogyan a legolcsóbb kijutni Oroszországba, Kazan városába?

Figyelt kérdés
Ahogy nézegettem a repülőjegyek 100ezer Ft körül mozognak oda-vissza, vonattal retúrba 150-170ezer között van Moszkva, de onnan még kb 800 km Kazan. A múltkor láttam egy kisbusz oldalán, hogy "München 9990-". Létezik ilyen esetleg Oroszországba is?

2013. nov. 4. 18:17
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

Nem szívesen ábrándítalak ki a nézeteidből, de Moszkva 4-5eFt per irány. Mindenféle klubtagság nélkül alapból 11eFt per fő a retúr repjegy, és akkor még gondolkodnod sem kellett.

Ehhez még eldöntheted, mekkora rohadt nagy csomagot viszel, de ha 30eFt fölött fizetsz odáig, valami nagyon vulgárisat kell mondjak.

Onnan a maradék út ára vonattal megint arra vall, nem sokat kutakodtál utána.

[link]


Ha nekem adod a megtakarítás felét, amit a tanácsaim alapján kapsz, gazdag ember leszek :)

2013. nov. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Na neee.. ez komoly??? :) ezt hol tudom megnézi, vagy hol tudok a részletek után olvasni? A google-be beírva én csak a fent említett árakat találtam, vagy ahhoz közelit. Tehát a google nem is a barátom :)
2013. nov. 4. 22:15
 3/31 A kérdező kommentje:
mármint a repjegy érdekel jobban.. vonattal csak végső esetben mennék..
2013. nov. 4. 22:37
 4/31 anonim ***** válasza:
Ha egyáltalán nem beszélsz oroszul akkor miért akarsz kimenni?
2013. nov. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
sorry, de az magánügy!
2013. nov. 4. 23:41
 6/31 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem az a legegyszerűbb, hogy elmész Prágába vonattal, busszal vagy esetleg repülővel és onnan van közvetlen repülőjárat Kazan-ba és nemis olyan drága. :)
2013. nov. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 Detlef válasza:
Ha érdekel még, kiszámoltam pontosan mennyiből lehet a legolcsóbban megúszni. Az oda-vissza út kb. 30.000,- Ft. Előre megbeszélt, egyeztetett időpontban, 4-5 napos kinti tartózkodással.
2013. nov. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:
Szia! Engem érdekel hogy lehet kihozni ennyi összegből, mert én is készülök arra fele!
2013. nov. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 tomala ***** válasza:
Ha ilyen utat tervezel, a költségvetésnél ne feledkezz meg a vízumról se, ami nem olcsó.
2013. nov. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
A turista vízum intézése + biztosítás kb 34000 Ft ma kérdeztem meg! Csak akkor olcsóbb valamivel ha van meghívód, de annak az elbírálása min. 30 nap! Már néztem minden féle lehetőséget eddig csak a repülő a legolcsóbb 100000-120000 Ft között oda vissza! Sajnos nem találtam jobbat! Gondolkoztam, hogy autóval menni de egyedül nem éri meg mert ugyan annyira jön ki mint a repülő!
2013. nov. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!