Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tengerparti, igényes, könnyen...

Tengerparti, igényes, könnyen elérhető (autóval és repülővel is) olaszországi szállást ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Lehetőleg közel a szlovén határhoz.. Triest eléggé ipari így az nekünk nem annyira pálya.
2013. nov. 24. 22:09
 1/8 anonim válasza:
4%
Olyat kullantottam kérdező az imént, hogy a tengerpart jutott eszembe róla.
2013. nov. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Most tényleg azt várod, hogy valaki volt egy apartmanban valamikor, ami neki tetszett, és majd te is oda mész, arra a valamilyen helyre, és az neked és tetszeni fog???


A net tele van szálláskereső oldallal. Térképesekkel, színesekkel, telis-tele fotókkal, leírásokkal, értékelésekkel. Csak be kell adnod, mihez mennyire közel legyen, mikor mennél, hányan lennétek. Még azt is megtalálod ezekben, jó fej-e a bárban a pultos.


Válogathatsz kedvedre a találatokból. Megnézheted, mennyire közel van a tengerhez, van-e mikrosütő a konyhában, vagy épp milyen színű az adott szállás ágyneműje. Komplett értékeléseket láthatsz úgy, kinek mi tetszett, és mi nem.

Ehelyett megelégednél azzal, hogy itt mond valaki egy-két szállást, ahol már volt, és ennyi?


agoda, booking, otel, venere, hotel.info, travelrepublic, hotelscombined, hrs, initalia.it, easytobook, bestwestern.

2013. nov. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az 1. válaszadó primitív, a 2. meg kioktató én vagyok a jani típus..no comment... Aki nem a kérdésre válaszol, az tiplizzen.
2013. nov. 25. 09:19
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Most tényleg azt várod, hogy azt mondja valaki, én 5 éve voltam egy kék falú apartmanban, ott Triest környékén (ha már kioktatásnál tartunk, Trieszt környékén) és te is menj oda?

Megkaptál minden alapvető információt, hogy elindulj a saját utadon. Csak írni és olvasni kell a sikerhez.

2013. nov. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

Teljesen jó választ kapott a kérdező, aki amúgy a stílusa alapján meg se érdemelte volna.

Egyesekből hiányzik az alázat amikor kérdést tesznek fel...

2013. nov. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

Érzésem szerint több lelket tettem a válaszba, mint ő az egész saját problémájának a kutakodásába.

Természetesen amilyen a kérdés, olyan a válasz.

2013. nov. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Magyarázzátok csak a bizonyítványotokat .. :-) Arra kellene válaszolni, amit kérdeznek és nem itt próbálkozni a kisebbségi komplexusotokat kiélni... Az okítás az megy.. de normális választ adni nem. Egyetemet nem feltételezek egyikőtöknél sem, mert a vizsgákon ott is a konkrét kérdésekre kell válaszolni, nem hivatkozásokat és egyéb kitérő válaszokat adni. Bár lehet ezt, csak megbuktok, ahogy itt is ezen az értelmezési feladaton. :-D Az olvasás és szövegértés nem erősségetek. Ennyi. Viszlát tarackok! :-D
2013. nov. 25. 20:58
 8/8 anonim válasza:
szia! Ha aktuális még írj privit. szívesen segítek
2014. febr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!