Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyibe kerül egy genova-barc...

Mennyibe kerül egy genova-barcelona kompjegy?

Figyelt kérdés
lakókocsival mennék.illetve délebbre spanyolországba nem is járnak ezek konkrétan a déli partvidékre?
2013. dec. 6. 04:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2013. dec. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ez az oldal nem enged még árajánlatot kérni sem.mert nem adom meg hogy milyen kabint szeretnék. egyrészt nem olyan hosszú az az út másrészt nem azért viszek lakókocsit hogy kabint kelljen fizetnem.nevetséges.
2013. dec. 6. 16:54
 3/11 A kérdező kommentje:
még mindig nem lettem okosabb...
2013. dec. 7. 22:07
 4/11 anonim ***** válasza:
A kompokon általában (ha nem tévedek), tilos a járművekben tartózkodni az átkelés alatt. Bármi gond van, sokáig tart a menekülés. Baj meg bármikor lehet, ld. pl. az Estonia katasztrófáját.
2014. jan. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Habár egy ekkora utat a fedélzeten és a bárban is ki lehet bírni. De gondolom nem akarják azt, hogy a társalgóban aludjon többszáz ember, ezért kötelező a kabinjegy váltása.
2014. jan. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bár most elnézve a dolgot, van ülőjegy is, és én tudok azt is könyvelni. Szóval lehetséges, hogy csak egy adott napra nincs ülőjegy. Persze kiválasztani a hálójel mellett kell, de ott fel van tüntetve a pullmanseat, azaz az ülőhely is.
2014. jan. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na meg csak 1 Euró az ülőjegy, azaz gyakorlatilag nem fizetsz érte semmit.
2014. jan. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi így már mindjárt más.de ezt a szabályozást feleslegesnek tartom mivel én ha baj van inkább halok meg mintsem hogy mindent otthagyjak.most akkor már jobb egy hősi halál mint hogy élő hajléktalan legyen az ember.
2014. jan. 17. 13:02
 9/11 anonim ***** válasza:

A pontos szabályokat nem ismerem, de a magyar kompokon kötelező a kiszállás, míg az igazán nagy kompokon (belegondolva az Estonia katasztrófájába is) is ez tűnik logikusnak.

Na meg van egy másik oka is a dolognak! Ha az utasok többsége (aki személygépkocsival jött) kiszáll, akkor aggódni fog, hogy nem-e marad lent pár gyanús alak. (Körözütt bűnöző vagy határsértő, drogcsempész, aki itt bújik el, vagy egy autófeltörő.)


Na szóval nem ismerem a pontos szabályokat, és a honlapon sem találom őket a FAQ-nál, pedig ez szerintem alapkérdés. Érdemes lenne rákérdezni náluk.

2014. jan. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
igen ez logikusnak tűnik és ha nem nekem kell megfizetni csak 1 eurót akkor rendben is van.
2014. jan. 17. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!