Kezdőoldal » Utazás » Európa » Autóval EU-s országba történő...

Autóval EU-s országba történő utazáskor tényleg kötelező a személyek számának megfelelő darabszámú hullazsákot tartani a kocsiban?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömtől hallottam, hogy ő tud konkrét olyan esetről, hogy valakit megbüntettek, mert nem volt nála hullazsák. Ezen nagyon megdöbbentem. Ez tényleg igaz?
2009. nov. 24. 22:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A rokonaim évente többször is jönnek Németországból hozzánk,de még soha nem volt a kocsijukban hullazsák egy sem,pedig 4-5-en jönnek mindig.
2009. nov. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Pedig az illető is azt hiszem, hogy Németországot említette példának.

Ezek szerint mégsem igaz? Vagy lehet hogy csak szúrópróba szerűen ellenőrzik nem mindenkinél?

2009. nov. 24. 22:37
 3/14 anonim ***** válasza:
Hülyeség a köbön.
2009. nov. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

[link]


Én is hallottam már róla többször anekdotázni, az is lehet, hogy innen származik!

2009. nov. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ukrajna nem EU-tag, szóval nem.
2009. nov. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mit lacafacázol?!...

Vegyél néhányat, nem kér enni ott a csomagtartóban!


[link]


Darabja 2400 Ft, úgyis itt a járvány a nyakunkban, szükség lehet rá... :-D


Lehet, Ukrajnában azért vezették be, mert hullanak az emberek, mint a legyek?... (Már mindenki hullazsákkal a hónalja alatt járkál, csak a fejére húzza, aztán szép csendben behúzza a cippzárat.)


Amúgy én úgy tudom, hogy Horvátországban csesztették ezzel a jónépet a horvát határőrök, mivel még a háború idején hoztak egy ilyen rendeletet, aztán a háború után elfelejtették visszavonni... Akit most csesztetni akarnak, annál keresik a hullazsákot, ha nincs, akkor visszafordítják.

2009. nov. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Akkor lehet, hogy nem EU-s országokra vonatkozik, csak bizonyos országokra...

De ezek szerint mégis van, ahová kell. :S

2009. nov. 25. 08:36
 8/14 anonim ***** válasza:
Utolsonak: lehet hogy mar keso van, de en nem latok osszefuggest a kerdes es a valaszodban megadott link kozott. Elmondanad?
2009. nov. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mi értelme volna? Eggyel kevesebb is elég! Vagy az utolsó túlélő mindenkit berak a zsákba, majd maga is bebújik, és csak utána hal meg?


Bocs, hogy morbid vagyok, de (EU-tekintetben legalábbis) a kérdést tök értelmetlennek tartom, ezért vettem kissé poénosra.


Amúgyis miért kéne belerakni a holttestet?

1. A halál beállta után általában még egy órát kell várakozni, mert ha véletlenül mégis élne az illető... (Ha meg bererakod, akkor megfullad.) Ha meg elhunyt és olyan súlyosak a sérülései, akkor eleve nem nyúlsz hozzá. Egyrészt fertőzésveszély, másrészt már úgyis mindegy.

2. A halottszállítók úgyis hoznak koporsót.

3. Csecsenföldön el tudom képzelni, de az nem EU-tag!

2009. dec. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem is a túlélők feladata, hogy a halottakat belepakolják a zsákba!

Szóval nem elég egyel kevesebb!

A halottszállítók hoznak koporsót. És szerinted abban hozzák haza, Magyarországra is az illetőt? És utána az üres koporsót visszaküldöd postán, vagy mi? Gondolom egyik ország sem olyan bőkezű, hogy egy koporsóval ajándékozza meg a területén elhunyt külföldi személyeket.

2009. dec. 2. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!