Kezdőoldal » Utazás » Európa » Most hogy románia és bulgária...

Most hogy románia és bulgária szabadon mehet az UK-ba,2-3 év múlva mennyi esélyem lesz munkát találni pincérként vagy sofőrként (nem kamion)?

Figyelt kérdés
17 vagyok

2013. dec. 30. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
en most epp uk-ban vagyok,mar most is sokkal nehezebb jol fizetett munkat talalni,mint 4-5evvel ezelött,termeszetesen a lengyelek miatt,de,ha bejön az a sok ökör az eselyeink szinte 0%ra csökkennek,mert ök felaron elvalaljak a munkakat.szerintem jobban megeri nemet orszg fele venni az iranyt.
2013. dec. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Próbálj meg kitanulni valami szakmunkát, de olyat, amihez meg van a kézügyességed, akkor talán lesz esélyed, de igaza van az első hozzászólónak h f...aszolás lesz most már Nyugaton is.

Egyre jobban lejár a "kimegyek külföldre és szarrá keresem magam" c nóta.

Sajnos.

2013. dec. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem azért szeretnék kimenni hogy a seggemet is pénzzel töröljemki, hanem hogy kint éljek. persze nem az iszapban, hanem min. átlagosan. nekem ez egy régi célom. de ez így már csöpögős úgyhogy nem folytatom. és úgy van esély hogyha ismerőshöz megyek ki?
2013. dec. 30. 13:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanannyi esélyed lesz mint most. Rengeteg tanulatlan, semmihez sem értő romántól, bolgártól nem kell tartani. Aki ki akart menni, annak nagy része már itt van, nem kell ezen görcsölni. A román cigány meg nem dolgozni jön. Maximum a bűnözés nő majd, de munka szempontjából nem vészes. Minél jobban kell angolul beszélni, rendelkezni kell szakmával, néhány év szakmai tapasztalattal, ennyi a titok a jó munkához.
2013. dec. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!