Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi a véleményetek Lengyelorszá...

Mi a véleményetek Lengyelországról és a lengyelekről?

Figyelt kérdés

2014. jan. 2. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Jók a csajok.
2014. jan. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Jól néznek ki a lengyel sportolók.
2014. jan. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Érdekes az ország történelme is.
2014. jan. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Most nyáron voltam először Krakkóban (szégyen, hiszen apám ott született), és nagyon pozitív élmény volt!


Az ország gyönyörű, az emberek aranyosak, közvetlenek, segítőkészek és valamennyit mindenki beszél angolul vagy németül, a lányok dögösek és legalább annyira könnyűvérűek mint a magyarok, az ingatlan, élelmiszer, stb. árak pedig nagyon rendben vannak, szerintem az itthoni áraknak a harmada, fele minden.


Imádtam, biztos hogy megyek jövő nyáron is, hosszabb időre!

2014. jan. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem voltam még Lengyelországban, így az országról nincs véleményem. Lengyelekkel sokszor találkozom, sőt van 2 lengyel kollégám is. Azon kívül,hogy a lengyel kolléganőm sötét mint egy alagút nincs bajom vele. Viszont amit tudok: Az angolok iszonyatosan utálják a lengyeleket. Valószínűleg azért mert ellepték a szigetet. Iszonyú mennyiségben élnek lengyelek Nagy Britanniában. Van olyan kisváros ahol csak 10%- angol az összes többi lakója lengyel..

Személyes tapasztalatom még a volt lengyel szomszédaim. Már többször felfigyeltem rá, és a szomszédaim is megerősítették, hogy a lengyelek egymás között képtelenek emberi hangon kommunikálni. Csakis ordítva,trágárkodva mint otthon Magyarországon a füstiek..

2014. jan. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem voltam Lengyelországban még, de voltak lenyel kollegáim és velük jól kijöttem, szerintem rendesek, segítőkészek, a többség normális. Nekem jók a tapasztalataim.
2014. jan. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Cáfolom hogy trágárkodva, kiabálva beszélnek egymással! Lehet hogy nagy a zsivaj egy lengyel családi összejövetelen, de teljesen normális, jó hangulatban van mindenki ilyenkor, és jól érzik magukat.. Tapasztalat. :)

Krakkóról tudok véleményt mondani, nagyon szép város, nagyon tetszett nekem, mindenki kedves, segítőkész volt velem. :)

2014. márc. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!