Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol találom a legjobb online...

Hol találom a legjobb online térképeket?

Figyelt kérdés
Két falu kéne egy térképre az egyik munkámhoz. Milyen program vagy hol érdemes?

2014. jan. 3. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
A google térképét már nézted?
2014. jan. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tegnap óta figyelem a kérdésedet, mint mezei térképimádó, de úgy látom nem csak nekem nem egyértelmű, hogy mit is szeretnél...

A címszavakból ítélve nem lehetsz amatőr. A Google térképet találom én is legjobbnak a valósághű műholdas térképe miatt. És a legtöbb online térképes oldal a googlét veszi alapul...


Ismét a címszavaid... Anglia, Budapest...? Tán egy angol és egy magyar falutérképet akar egymás mellé biggyeszteni? De hogy? Csak úgy egymás mellé téve, vagy hogy méretarányosan valósághű távra és elrendezésben legyenek? Na de hát ahhoz e két ország túl messze van... Nem értelek tényleg :).


Ha viszont csak szimpla rajzolt településtérképet akarsz, akkor legjobb az adott település honlapján szétnézni, legtöbbnél van letölthető, nyomtatható is. Persze manapság itt is sokszor inkább már a google van belinkelve...


Amúgy nekem van jó néhány térképes oldal a kedvencek közt, de gőzöm sincs melyik lenne jó neked, főleg, hogy én magam egyikkel sem vagyok megelégedve...

2014. jan. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pedig amatőr vagyok, és csak egy szimpla térképre lenne szükségem, olyanra, mint ez: [link] - de nekem ez az egyik dolgozatomhoz kellene, ezért fontos, hogy ne "összevissza" forrásokat tüntessek fel. Ha a Google Mapsban keresem, akkor ott nekem nem jeleníti meg a falukat is ilyen szépen.
2014. jan. 5. 10:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Továbbra is az adott település honlapján levő térképeket tartom legjobbnak, ha van legalábbis...

Ha nincs, akkor írd be googleba, hogy "településtérképek", hátha úgy találsz.

Illetve itt egy térképes blog, átmazsolázhatod, hátha: [link]


Esetleg írd le a két falu nevét, hátha úgy okosabbak leszünk.

2014. jan. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!