Kezdőoldal » Utazás » Európa » Párizsról, mint városról mi a...

Párizsról, mint városról mi a véleményetek? Valóban olyan szép, mint a filmekben?

Figyelt kérdés
2014. jan. 5. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen filmeket láttál, de a belváros, a Szajna-part és a Défense-negyed kb. olyan (nehezen is tudna más lenni:)). Összességében már nem olyan rózsás a véleményem, de gondolom nem a belvárostól 15km-re lévő lakóövezetek érdekelnek.


Turistának szép hely és nyugati árakon nézve elfogadható kiadások is várnak rád.

2014. jan. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kiábrándítóan piszkos,koszos város.
2014. jan. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
osztom a kettes hozzászólást. Koszos, büdös város. Nekem nagy csalódás volt.
2014. jan. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kár ezt hallani. Egy szinten van Budapesttel? Vagy annál azért valamivel jobb? Csak azért hozom fel viszonyítási alapként, mert én speciel nagyon nem szeretem Bp-et.
2014. jan. 5. 23:42
 5/10 anonim válasza:

Engem lenyűgözött! Párizs monumentalitása, sokszínűsége nagyon felkavart, persze pozitív értelemben. Végig azt éreztem, hogy kicsi vagyok és az egy hét, amit ott töltöttem kevés is volt hozzá. Nagyon kevés.

Szerintem sokkal szebb, meg persze nagyobb élmény részt venni egy belvárosi sétán, mint egy jól összeállított videót végignézni Párizsról. :)

2014. jan. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Budapestnél jóval mocskosabb, ez tény. A turista látványosságok persze szépek, rendezettek, ahogy Budapesten is. Ezek viszonylag objektív dolgok.


Az meg már teljesen szubjektív, hogy a Budai vár tetszik jobban valakinek vagy az Eiffel torony...

2014. jan. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt a kiábrándító mocskot hol tapasztaltátok, #2 és #3? Szerintem a turistás részek elég korrektek, persze a muszlim gettók más tészták.
2014. jan. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem London például sokkal izgalmasabb és hangulatosabb , mint Párizs, de természetesen az életben egyszer mindkettőt meg kell nézni ha már gyakorlatilag itt vannak egy köpésre. Párizs nekem kicsit egyhangú volt. Budapestet nem hoznám ide, oké, hogy tisztább, de azért teljesen más kategória a két város. Amúgy meg Cegléd tisztább, mint Budapest, Mucsaröcsöge alsó meg tisztább, mint Cegléd. Na bumm, nem ettől lesz egy város jobb, mint a másik.
2014. jan. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Na bumm, nem ettől lesz egy város jobb, mint a másik."


Így van, de eleve nem jobb egyik sem, hanem más. Én szeretem az almát is, a körtét is. Teljesen más, de mindkettőt szeretem. Városokra se lehet ilyet mondani, hogy egyik jobb vagy rosszabb. Ezek teljesen szubjektív dolgok.

2014. jan. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A testvéremék voltak ott pár napot, sokfele bejárták Párizst, de alapvetően az volt a véleményük, hogy nagy csalódás a várthoz képest és nem vágynak vissza. Lehet túl nagy volt az elvásáruk. Azt mondták túlzsúfolt, mocskos, az utcán a franciák látszott hogy nem szertik a túristákat. A nagy terek és az épületek nagyjából tetszettek nekik. De ettől függetlenül lehet másoknak meg tetszik.
2014. jan. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!