Kezdőoldal » Utazás » Európa » Azt akarom megtudni hogy...

Azt akarom megtudni hogy január 13-án utazok ki londonba munkát vállalni, és tudni szeretném hogy hol lehet legolcsóbban megvásárolni a repülőjegyet?

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ryanair vagy Wizzair, nagyjából egy árban van kb. 25e Ft 1 db feladott csomaggal, a Ryanair-nél viszont nagyobb és több kézipoggyászt vihetsz, így én azzal mennék.
2014. jan. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Wizzairnél viszont a feladható poggyász 32kg-s is lehet és a díja majdnem ugyanannyi, mint a Ryanairnél feladható 15 kg-sé, és olcsóbb, mint a 20 kg-s náluk, szóval szerintem ez magasan veri a kézipoggyászos előnyt.
2014. jan. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Javaslom menj 14-én ha megteheted :)

Január 13-án legolcsóbb jegy 20 ezer plusz csomag.

Január 14-én a hajnali gép viszont lényegesen olcsóbb, jelenleg 14000Ft plusz csomagdíj áron megveheted.


Egyébként ha nem most akarnál jegyet venni, hanem már hónapokkal ezelőtt megtetted volna akkor lehet, hogy olcsóbban is megvehetted volna. Bár a 14-20 ezer Ft-os ár így is remek ahhoz képest, hogy egy héten belüli az indulás! Ez nincs mindig így.

2014. jan. 7. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
elkéstél a kérdéssel testvérem.
2014. jan. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!