Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tervezzük egy haverral hogy...

Tervezzük egy haverral hogy kimegyünk nyáron hollandiába, Endihovenbe. Többi lent?

Figyelt kérdés
Megnéznék a coffee shopokat, ennénk space cake-et elmennénk a piros lámpás negyedbe.... Szóval egy 2-3 napos vad túra lenne. Hogyan kellene ezt szervezni? Repjegyet már tudom, többit nem. Minden jó infóért zöldpont!
2014. jan. 9. 18:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"11500 és 25990 közt..ba-szki, ez nyáron még több lesz. "


Az csak azért van, mert most épp "akció" van. Majd ha vége az "akciónak" akkor jóval olcsóbbak lesznek az árak jó eséllyel. :)

Amit írtál árat annyiért nyárra is bőven találni, de inkább olcsóbban.

Én 2000Ft körül vettem februárra Eindhovenbe jegyet, de természetesen még a hatalmas "akció" előtt.

2014. jan. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

" a wizz airnél úgy van elvileg hogy minél későbbre foglalod annál olcsóbb"


Gondolod te, csakhogy rosszul gondolod. Pedig dehogyis. Nyárra még nem javasolnám, hogy most megvedd, jövő őszre meg pláne nem. Pedig ezek elvileg távolabbi időpontok, amik szerinted olcsóbbak. De nem így van. :)

Persze ha mindegy mennyiért veszed, akkor vedd meg most, bár ha ennyire nem számít a pénz akkor javaslom inkább Amszterdamba menj.

2014. jan. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

# 11/12 Időpont ma 01:23


Hát én már vagy 10x repültem oda, és 2000 Ft-ért egyszer sem láttam még jegyet wizzairnél.Szóval neked valami különleges wizz oldal tölthet be otthon:)


Most direkt megnéztem ha 4 nap múlva utaznék, akkor is 6ezer lenne csak oda.

Júniusban 7ezertől találtam a legolcsóbbat akció és minden egyéb nélkül. Ha volt is 2000 Ft-os jegyed az valami egészen speciális akció lehetett..na az meg nagyon ritkán van, de még ennek ellenére is hihetetlen:)

2014. jan. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"na az meg nagyon ritkán van, de még ennek ellenére is hihetetlen"


Nem mondanám annyira ritkának. Már nem először vettem ilyet, és jó eséllyel nem is utoljára. ;)

2014. jan. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Most direkt megnéztem "


Én is. Iszonyat drága lett. :S Reméljük csak mert akció volt(ilyenkor felviszik nagyon az árakat aztán meghirdetik a 20% akciót - nem túl etikusan), aztán pár héten belül ismét rendeződnek a dolgok és lesznek nagyon olcsó jegyek.

2014. jan. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!