Kezdőoldal » Utazás » Európa » Velencében (Olaszország)...

Velencében (Olaszország) mivel célszerű városnézésre indulni?

Figyelt kérdés

Környékbeli településen szállnánk meg. Érdemes autóval mennünk, és gyalogosan várost nézni? Vagy mindenképpen hajóval érdemes megközelíteni a várost?

Gyalogosan is meg tudjuk nézni a nevezetességeket? Könnyen megközelíthetőek?


Köszönöm a választ!! :)


2014. jan. 22. 21:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

En ketszer voltam a karnevalon. Mindketszer buszos utazas keretein belul. A busz a parkoloban lerakott es besetaltunk. Egesz nap gyalogosan szinte az egesz varost bejartuk.

Este, mikor elfaradtunk, mar vaporettoval mentunk vissza a busz parkoloba.

2014. jan. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor valószínű úgy lesz a legjobb, hogy letesszük a kocsit, ahol lehet, és gyalog járjuk be a várost. :)
2014. jan. 23. 00:02
 3/12 anonim ***** válasza:
Hol fogtok megszállni?
2014. jan. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha csak Velence belső részét akarjátok megnézni, akkor nem kell hajózni, viszont ha Murano, Burano és egyéb kis szigetek is érdekelnek, akkor mindenképpen hajóra kell szállni.
2014. jan. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Gradoban lesz a szállás. Azon is gondolkoztam, hogy onnan kéne egyenesen hajóval menni Velencébe...

2014. jan. 23. 21:35
 6/12 anonim ***** válasza:
Gondolom, hogy nyáron mennétek, és Grandón nyaralnátok. Nem?
2014. jan. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, nyáron utazunk Gradoba, de egy egész napot mindenképpen szeretnénk Velencére szánni. :)
2014. jan. 25. 19:16
 8/12 anonim ***** válasza:
Az onnan hajóval nagyon messze van, vagyis egy kissé drága lenne...
2014. jan. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Környékbelinek nem nevezném Gradot. Hajóval is messze van, meg autóval is. Ha megnézed a térképen, minimum 130-140 km, az 1,5 óra autóval, mivel csak egy része autópálya. Ha mégis autóval mennétek: [link]
2014. jan. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Igen, tudom, hogy kb. másfél óra autóval, de ez szerintem Olaszországon belül egyáltalán nem nagy távolság.
2014. jan. 26. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!