Kezdőoldal » Utazás » Európa » Élt itt már valaki Bécsben?...

Élt itt már valaki Bécsben? Vagy máshol Ausztriába?

Figyelt kérdés

Milyen város Bécs?

Azt halottam hogy koszos,még az ecte osztrákok is szemetelnek.

Ha lenne lehetőségetek akkor élnétek ott Bécsben?

Sokadjára választották a legélhetőbb városok közé,tényleg annyira élhető.

Milyenek az osztrákok mentalitása?

Én azt olvastam hogy távolságtartó emberek és több éves munka után se nagyon fogadják be az embert.


Megéri ott letelepedni?

Mert idáig angolt tanultam,de viszont fent is említettem hogy sorban nyerte meg Bécs a legélhetőbb város címet,ezért gondolkodom rajta hogy elkezdem a németet tanulni,de sokan negatívan írnak Bécsről ill. az osztrákokról.



2014. jan. 24. 19:49
 1/8 A kérdező kommentje:

+1 kérdés:

Az osztrák német nyelv mennyire tér el az "original" némettől?

2014. jan. 24. 19:51
 2/8 anonim válasza:

Az osztrák német,az olyan "indiános" nem tudom másképpen mondani :D Bár azért a Bécsi sokkal szebb,mint mondjuk a Burgerlandi.

Én Bécset nem szeretem.Nem tudom meghatározni miért,egyszerűen nem jön be.Az osztrákok,ilyenek is,meg olyanok is.Mint mindenhol.Jah és szeretik túrni az orrukat mondjuk amíg várnak a piros lámpánál a kocsiban :D Ezt napi szinten többtől is láttam :D

2014. jan. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bécs egy nagyon jó város:) az osztrákok segítőkész befogadó emberek, hogy megéri-e az attól függ! Ha egy jó cégnél elmész segédmunkásnak, vagy más építőipari munkásnak, akkor meg! Lakásbérlet az drága! Nézd meg a Willhaben.at on
2014. jan. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Utolso, ha Becsben draga a lakasberlet akkor Londonban milyen? Kb 3-4x annyi.

Becs arfekvesben egy teljesen atlagos nyugat europainak felel meg.

En 2 evet eltem ott, szerintem teljesen rendben van, pont annyira vilagvaros hogy ne legyen egy budos nagy metropolisz. A Becsiek is jo arcok, kicsit konzervativak, de en amugy sem favorizalom amikor minden masodik ember meleg/transzvesztita vagy hasonlo.

2014. jan. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A város jó, bár kicsit unalmas, az osztrákok meg rettentő beképzeltek. Az, hogy megnyer mindenféle hangzatos címeket, az szép és jó, de az egyéntől függ úgyis, hogy mennyire jön be a hely. Nekem nem nagyon, főleg miután megtapasztaltam más nyugati városokat is. Bécs Budapest után egy kánaánnak tűnhet, pedig valójában elég szürke kis hely. Ha német nyelvterületben gondolkodsz, akkor sokkal inkább javaslom Németországot.
2014. jan. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Akkor nem értem hogy mire fel nyerte el a világ legélhetőbb városa címet is....nem is egyszer.

Ti melyik nyugati városban laktatok, ami szerintetek jobb mint Bécs?

2014. jan. 25. 18:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Innsbruck
2014. jan. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Foglalkozzunk a kérdéssel: Még nem voltál Bécsben, de ott akarsz letelepedni? Ugyan...
2014. febr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!