Kezdőoldal » Utazás » Európa » Montenegróba érdemes elmenni...

Montenegróba érdemes elmenni kirándulni nyáron? (többi lent. )

Figyelt kérdés

Ha összejön én, apa meg még pár ember menne a rokonságból, mindenki külön kocsival.(Pl. hogy én apával, és akik házasok külön).

Anya nem jön, mert nem akarja itt hagyni mamát. Még soha nem voltam külföldön.


Mama mondja, hogy ne hogy ellopják a kocsinkat, meg hogy van vagy volt arra valami harc, meg földrengések meg ilyenek.


Nem tudom melyik részen leszünk, de a tenger közelébe, és azt hallottam, hogy ha most lefoglaljuk, akkor csak 12 000 egy hétre egy főnek.


Akik már voltak ott mi a véleményük róla?

16/L


2014. febr. 11. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Montenegró csodálatos ország menjetek nyugodtan. A Mama ha még soha nem volt külföldön, akkor inkább ne szóljon bele abba, hogy hová mentek. Földrengés nem szokott arra lenni, a délszláv háború meg szintén elkerülte Montenegrót.
2014. febr. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Montenegro tényleg szép hely,mi a szálloda őrzött parkolójában parkoltunk. Az emberek is szimpatikusok,segítőkészek (kivéve két köcsög pincért az all inclusive bárban.) Az utak mellett Budva környékén elég sok a szemét. Sok szép látnivaló van,a turistautak,jelzések viszont nincsenek jól kialakítva.
2014. febr. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!