Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen az idő Görögországban,...

Milyen az idő Görögországban, Zakynthos-on éjszaka? Van rá esély, hogy tudunk kempingben aludni éjjel légkondi nélkül?

Figyelt kérdés
2014. febr. 16. 00:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Telen, tavasszal, nyaron vagy osszel?

A Foldkozi-tenger eghajlata ugyan szubtropusi, de korantsem olyan magas paratartalommal mint pl. a hasonlo klimaval rendelkezo kozep es eszak Florida.

2014. febr. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ma 01:36


Ne zavarjon az, hogy Zakynthos a Jón-tenger egyik szigete :)

2014. febr. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Juliusban,augusztusban!
2014. febr. 16. 19:53
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocs,jogos!
2014. febr. 16. 19:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Júliusban voltam Zakynthoson (2009-ben). Éjjel rövidnadrágban és ujjatlan felsőben fáztam. Fel kellett vennem egy pulóvert. Napközben nagyon meleg volt. Akkor még athénban laktam, ott sose fordult elő éjjel sem, hogy pulcsi kellett volna.
2014. febr. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na ez jó hír! Köszönöm szépen! Akkor egyuttal megkérdezem itt, hogy Athénre elég egy nap körülnézni, vagy két napot tervezzek rá?
2014. febr. 17. 16:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Miket szeretnétek megnézni? Csak a legfontosabb turista helyeket pl. Akropolisz vagy az érdekes de kevésbé felkapottakat is?


Az egy nap az úgy egy nap, hogy ott keltek fel és ott fekszetek le, vagy aznap érkeztek és indultok tovább?

2014. febr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Talán kicsit többet a nagyon felkapottaknál!
2014. febr. 19. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!