Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kell egy szerb állampolgárnak...

Kell egy szerb állampolgárnak Magyarországra útlevél?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert ismerősöm szeretne átjönni. Azt már megtaláltam, hogy magyar állampolgár utazhat útlevél nélkül Szerbiába.

2014. febr. 28. 00:20
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Már ezer ilyen kérdés volt, miért nem olvasod vissza??

Nem kell útlevél, elég az érvényes személyi igazolvány is.

2014. febr. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Be tudnád linkelni nekem? Én csak azt olvastam itt Gyakorin, hogy Magyarból lehet Szerbiába úgy utazni, de fordítva is így működik?
2014. febr. 28. 00:42
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kell útlevél, méghozzá biometrikus.

Szerbia itt nincs megemlítve:

[link]

2014. febr. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nincsen egyszerűbb dolog, csak felhívod a konzult és megkérdezed:

[link]

2014. febr. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Kell útlevél, én is azzal utaztam.
2014. febr. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. márc. 10. 18:15
 7/8 anonim válasza:

Gyakorlatból tudom:

Szerbiai szerb állampolgárnak kell az útlevél Magyarországra utazáshoz! Még akkor is ha kettős állampolgár az illető (Biometrikus magyar útlevél). Valamint legalább alapszinten tanuljon meg magyarul (ha még nem tud az utazó). Nem olyan szégyen ez a nyelv, ellentétben a nalkánbanditáékkal, azt jobb ha nem is mondja az illető ha szépen tud magyarul (külhoni rendes magyar), hogy hova való pontosan.

2018. ápr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Gyakorlatból tudom:

Szerbiai szerb állampolgárnak kell az útlevél Magyarországra utazáshoz! Még akkor is ha kettős állampolgár az illető (Biometrikus magyar útlevél). Valamint legalább alapszinten tanuljon meg magyarul (ha még nem tud az utazó). Nem olyan szégyen ez a nyelv, ellentétben a nalkánbanditáékkal, azt jobb ha nem is mondja az illető ha szépen tud magyarul (külhoni rendes magyar), hogy hova való pontosan. A szerbekről úgy is csak a terrorizmus jut eszébe a legtöbb embernek, és még a végén összekötik azzal a kevés elnyomott magyar kisebbséggel...

2018. ápr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!