Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyibe kerül 1 diák jegy...

Mennyibe kerül 1 diák jegy Bécsbe Mosonmagyaróvárról? Lehet egyáltalán diák jegyet venni oda?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom lehet venni diákjegyet, de szerintem Mosonm.-ról nem indul vonat, csak Pestről és még Győrben áll meg. Szóval Győrben vagy Budapesten tudsz felszállni. Az árban nem vagyok biztos, (Szegedtől kb 5.000 Ft). Gondolom Pesttől 2.000-3.000 Ft lehet.
2009. dec. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nincs Diákjegy! De 4 napos jeggyel mehetsz és 12EURO, nem rossz ár sztm. A vonat neve EUREGIO, győrböl jön és hegyesen keresztül wien-südbahnhofig közlekedik.
2009. dec. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudom diákjegy nincs. Nekem egyszer hazafelé intettek be, amikor kedvezményt próbáltam kicsikarni, bár pár helyen ifjúsági kedvezményt kaptam (inkább buszon, 26 éven aluliaknak jár).
2009. dec. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!