Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik utazási irodát vegyem...

Melyik utazási irodát vegyem igénybe horvátországi buszos nyaraláshoz? Melyik szigetet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2014. márc. 2. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
csak azért írok,mert erre én is kíváncsi vagyok. egyébként én a krk szigetről sok jót hallottam,azon belül silo.
2014. márc. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, ezt már nekem is többen mondták és közel is van, így valószínűleg a helyszín megvan. :)
2014. márc. 3. 18:38
 3/3 anonim válasza:

Krk sziget nagyon, de azon túl Losinj is gyönyörű. Mondjuk nekem a szúnyogok megkeserítették az életemet, de engem imádnak. Nyáron tényleg olyan, mint ha egy aromaterápiás szaunában lennél :)

Buszos utazáson csak úgy voltam, hogy körút Szlovénia és Horvátország északi részén, Rijeka, Pula, Rovinj, Porec.

Nekem Pula tetszett a legjobban ezek közül.


Losinj szigete szerintem szebb volt és változatosabb, mint Krk, de ott is találni nagyon-nagyon szép helyeket és közelebb is van. De azért nézd meg a kínálatot, mert sanszos, hogy kocsival és egyéni foglalással olcsóbb lesz, mint busszal.

2014. ápr. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!