Kezdőoldal » Utazás » Európa » Romániába szeretnék menni, de...

Romániába szeretnék menni, de a nemzetközi vonatjegyet elég drágának találom, milyen olcsóbb megoldás van?

Figyelt kérdés

Azon gondolkoztam, hogy a magyar határig belföldi jeggyel megyek, akkor a diákkedvezményem is érvényesül, a határ után román belföldivel mennék tovább. Azokon a vonalakon magyar diákkal kapok kedvezményt? A határon hogy tudnék átmenni?

Ha bármi más (kocsi, vonat, repülő) opció lenne, ami oda-vissza 10 000 Ft alatt van Hargita, Maros, Kovászna megyék bármelyikébe, megköszönném:)



2014. márc. 8. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Stoppol-online.ro
2014. márc. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na fa***m, elírtam.Szóval: [link]
2014. márc. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
repülőjegy? 3-4eFt/fő?
2014. márc. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezen a facebook csoporton nezz szett: [link]
2014. márc. 9. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Busz van , tranp tur , Orange way , scorpio , csavargó . 7000 ft körűl vannak . Ezek Udvarhelyre mennek , de megállnak vásárhelyen is . Interneten tudsz nézni menetrendet , 6-7-8 és 11 kor indulnak úgy tudom a déli ről minden nap .
2014. márc. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. márc. 9. 15:52
 7/7 anonim ***** válasza:

A vonat a legtöbb célállomásra oda-vissza kijöhet 38 euróból (11780 forint), ha időben foglalsz.

[link]

"Korlátozott számban váltható "Fortuna"-menetjegyek Temesvárra 15 €-ért, több erdélyi városba 19 €-tól,... "

2014. máj. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!