Kezdőoldal » Utazás » Európa » A héten haverommal budapestre...

A héten haverommal budapestre megyünk az aréna plázába. Megéri felmenni, vagy ugyanolyan mint a többi bevásárlóközpont?

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 17:42
 1/7 anonim válasza:
Szerintem egész jól le lett találva. Két hosszú folyosó van egymással párhuzamosan, két szinten, amit két-tkét kerengő tör meg a harmad részeinél. Elég levegős, van mindenféle üzlet, jó a mozija. Azt hiszem a második legnagyobb Plaza a West End után. Bár a Pólus Center is nagy... Egy sétát megér.
2009. dec. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Ha az Arénába jöttök, akkor nézzétek meg a 3D mozit. Az nagyon király. Maga a pláza viszont gagyi. Ha csak vásárolnátok, akkor mondjuk Allée jobb választás.
2009. dec. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Lényegében ugyanolyan pláza mint a többi.. Semmi extra.. Egyébként meg a legnagyobb pláza "elvileg" alapterületre.. a West End gyakorlatilag azért nagyobb mert 4 szintes.. ez meg csak 2 (földszint, emelet)... ha vásárolni akartok tényleg nem éri meg eljönni..
2009. dec. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Én közel lakom hozzá, emiatt gyakran megyek, de "mindenki" azt mondja hogy elég sz@r, túl nagy és csak kocsival jó a közlekedés.
2009. dec. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
zéró különbség!
2009. dec. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nézd meg az üzleteket, hogy van e számodra érdekes. [link]

Nagyjából ugyan azok a boltok vannak mint máshol, csak hát előfordulhat, hogy Arénában nem találsz valamit méretedben de WestEnd-ben meg igen...

2009. dec. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem jobb, érdemes oda menni :)
2010. jún. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!