Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi pénzt és mit vigyek...

Mennyi pénzt és mit vigyek magammal Svájc-ba?

Figyelt kérdés

Dolgozni megyek Svájc-ba 1 utazó táskányi cuccot tudok vinni magammal. Mit vigyek magammal, és mennyi az legkevesebb összeg amiből ki tudok húzni 1 hónapot?

Szállás ingyen van és arra gondoltam viszek magammal még pluszba 20 konzervet meg pár zacskós levest minél kevesebbel kelljen költenem, kint nem igazán szeretnék pénzt költeni csak amire nagyon muszáj, havonta egyszer jöhetek haza.



2014. márc. 13. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:

mit fogsz csinálni? melyik városban fogsz dolgozni?

egy utazo táskányi cucc elég :)

2014. márc. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pontosan még nem tudom mert hétfőn lesz egyeztetés hogy hova és mikor indulunk. Segédmunkásként megyünk ki építkezésre, most megyek először ezért jó lenne tudnom mennyi pénzt vigyek magammal.
2014. márc. 13. 12:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy 100 ezer Forintnyi összeget vigyél, azzal kihúzod az első hónapot, ha a szállás ingyenes.
2014. márc. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát, ha szállás van, konzerv lesz , az már jo :)

ahol én élek Genf mellett, itt egy péksütemény 240-300 ft körül van, egy kilo csirkemell kb. 7000 ft ... én egy honapra hoznék kb. 100 ezer forintot, az talán elég lesz. amit lehetne, én otthonrol hoznék, mert itt minden dupla, tripla áron van (ok, ez függ attol is, hogy hol lesztek, ha francia, olasz, német hatér köezlében, akkor oda át lehet járni vásárolni, lényegesen olcsobb, illetve Svájcon belül is már van néhány lidl :) )

2014. márc. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pattogatott_Kukorica- szeretem a hozzászolásaidat, de tényleg, amikor olvasom öket mindig bologatok, ugy ugy..ugy :D
2014. márc. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves előző, köszönöm szépen, bár sokaknak nem tetszenek a válaszaim :)
2014. márc. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!