Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen Santorini? Érdemes...

Milyen Santorini? Érdemes odautazni egy hétre?

Figyelt kérdés
Láttam egy videót de abba nem nagyon mutogatták a tengerpartot.. a házak szépek nagyon de fürdeni is szeretnénk. Örülnék néhány tapasztalatnak vagy történetnek olyan embertől aki járt már ott vagy esetleg ismerőstől hallotta stb..

2014. márc. 28. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem szeretném ecsetelni, hogy mennyire szép és jó, hiszen majd meglátod!

Amire figyelj (értsd: amivel én megszívtam):

-Olyan szállást válassz, ami lehetőleg városban, és tengerparthoz közel található. Ha nincs autód, csak taxival lehet közlekedni...

-Nem tudom, hogy mennyit tudtok rászánni, vagy mihez vagytok szokva, de inkább repülővel menjetek mint hajóval. Mi hajónk 4 órát késett, és 10 óra volt az út...

2014. márc. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

És nem unalmas este is van élet?:) Több hely van ahol tudunk menni fürdeni a tengerhez vagy csak egy ? (mert eddig csak egy képet láttam és mindig ugyanaz volt:D)

Köszi a tippeket és a választ is ! :)))

2014. márc. 28. 23:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg strand van, hiszen egy nagy sziget :) Esti élet a város(ok)ban nagyon pezseg :))
2014. márc. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi egy másik szigeten voltunk ( Ioson) aminek szép homokos tengerpartja volt es onnan athajoztunk Santorinire 2 napra, szerintem elég oda annyi idő. A partja van ahol fekete a vulkán miatt. Es voltunk más szigeten is ezen kívül (Mikonoson Naxoson) szerintem igy sokkal jobb ha nem egy szigeten vagy végig.
2014. márc. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És Santorinin belül melyik részleget ajánlanátok?:D ahol jó a strand , szép a kilátás van éjszakai élet?:D Kamari milyen? A youtubon láttam egy videót Santorini water fantasy névvel és atom jó csúszdák vannak meg minden..de az biztos hogy ottvan? mert hivatalos oldalakon nem reklámozták meg semmii ezért kételkedem...de ha tudtok róla valamit hogy az holvan van vagy mennyibe kerül légyszii irátok meg azt is:)) És köszönöm az eddigi válaszokat is ! :)
2014. márc. 30. 17:23
 6/8 A kérdező kommentje:
Upsz bocsi ezt a water parkosat nagyon félre néztem már rájöttem hol van :D
2014. márc. 30. 17:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Santoriniről csodás képeket mutogatnak, de ez csak csali. Az egész egy nagy kopár hegy, nincs rajta semmi, csak a város, de amúgy semmi extra. Voltam ott, tudom. Csalódás volt és pénzkidobás. Inkább menj Krétára, a repcsiből látni fogod Santorinit is. Vagy ha szép helyeket akarsz, vannak más szigetek is Görögországban, elég bő a választék.
2014. ápr. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
aztaaa:O köszi a választ:)
2014. ápr. 6. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!