Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ausztriában könnyen eltudnék...

Ausztriában könnyen eltudnék helyezkedni szakképzettség nélkül felszolgálóként?

Figyelt kérdés
angol, német nyelvtudás az megvan
2014. ápr. 9. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Nyilván, hiszen előtted kábé félmillió magyar megtette már. Érdekes kérdés, hogy el tudjuk-e helyezni a teljes dicső magyar lakosságot európai mosókonyhákban.
2014. ápr. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, amennyiben kétségbeesetten keresnek szakképzettség nélküli magyar felszolgálókat.
2014. ápr. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
Ha lany vagy es jol nezel ki, minden tovabbi nelkul. Keress egy catering ugynokseget es ok kiszerveznek. En londonban mosogatok. Nem nehez melot talalni.
2014. ápr. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mivel felszolgalashoz semmifele papirt nem kernek (foleg magyart nem) igy nem ettol fugg. Az viszont rogton ki fog derulni hogy van-e tapasztalatod, illetve mennyire megy a nyelv. Ez a 2 dolog kell hozza.
2014. ápr. 10. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
papírt sehol sem néznek már,de 20-30éve sem néztek bele a diplomádba (tudom neked nem az van).Értesz hozzá?Szorgalmas vagy?Mutasd be... kb. 1 nap alatt látják,hogy megfelelő vagy -e a Posztra,avagy nem.
2014. ápr. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi,és tényleg hiány van a pincér szakmából Ausztriában?
2014. ápr. 10. 10:40
 7/12 anonim válasza:
Nos,ha nincs benne gyakorlatod,s sose dolgoztál benne.Akkor labdába sem rúghatsz.Másodízben,ha van gyakorlatod de nem beszéled a nyelvet kellőképpen.Akkor se sok,max konyhai kisegítő leszel,magyarul csicskás.Az,hogy azt állítod,hogy a német...erről mi a meggyőződésed? élesben is menne?Én nem tudom...csak könnyű pofára esni!
2014. ápr. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem kell egyből rosszindulatúnak lenni, igenis van gyakorlatom, németből felsőfokú nyelvvizsgám van.
2014. ápr. 10. 13:14
 9/12 anonim ***** válasza:
Hiany foleg teli siszezonban van es a hegyekben Becstol nyugatra, tirolban, voralberg-ben. A magyar hatarhoz kozel telitve van minden magyar ingazokkal, a ferto to korul es Becstol keletre meg szlovakokkal is.
2014. ápr. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Semmi rosszindulatú megjegyzést nem írtam.Enyhe célhatározást tettem,arra hogy kint sem fenékig tejföl éldegélni.Azt meg feltüntethetted volna,hogy felsőfokon beszéled a németet.Mivel akkor miért mennél felszolgálónak?Azt hagyd meg azoknak,akik értenek is hozzá.Egy régi maszek fogorvos nekem mindig azt mondta,hogy mindenki próbáljon meg a saját szakmájában dolgozni.Nos,kint adott a lehetőség.Végezhetnél akár értelmiségi munkát is.Az,hogy eléggé csípősen fogalmazok,az teljesen nevelő szándékkal írom!
2014. ápr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!