Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyek Európa leggazdagabb...

Melyek Európa leggazdagabb városai/városrészei (mint például az USA-ban Beverly Hills)?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 12. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Nekem elsőnek Bécs jutott az eszembe. Ahol 3€ egy fagylalt és van 1 000 000€-s karóra és öltöny, ott nem lehet éppenséggel mélyszegénység. Egyébként gazdag részek vannak Párizsban, Londonban, Prágában, a francia riviréákon, Olaszország egyes részein ( Velencében 10 000€-s maszk ), de ezek azért meg sem közelítik Bécset. Talán még Svájc egyes részei ( Bern, Zürich ) azok, ahol Bécs színvonalához hasonlóan élnek.
2014. ápr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem messze nem Bécs a leggazdagabb. Az hogy lehet kapni drága órát, nem sokat jelent.
2014. ápr. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Elso, szerinted hol van Becs pl egy Londoni Westminster varosreszhez, vagy akar egy Monacohoz?

London egyes reszein a lakhatas arai kb 5x akkorak mint a Becsiek, egy korso sor 4.5£, egy ettermi 2 fos vacsora meg kb 60£. Es ezek atlag helyek.

volt szerencsem mindket helyen eveket elni, dragasagban London koroket

Ver Becsre. Becs pont ezert is egy elhetobb hely, az atlag fizetesek kb ugyan azok, viszont az elet Becsben joval olcsobb.

2014. ápr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hahaha, Bécs... LOL. Bécsnek is megvannak ám a putri részei, ahogy szerintem minden európai nagyvárosnak.
2014. ápr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a kérdésben mit jelent hogy a "leggazdagabb városai"? a legnagyobb adóbevétele van a városnak?


ingatlanszempontból a legdrágább európai város (ország) monaco/monte carlo

[link]

2014. ápr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jaj, már majdnem írtam valamit, de gyanút fogtam, hogy esetleg nem egy bidám-bidám kérdezi, mert tippeket kér, hogy hova érdemes betörni... lássuk be, ez egy igen hülye kérdés, ha nem ez a célja.
2014. ápr. 13. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Capri (Olaszország) is rohadt drága. Minden szempontból.
2014. ápr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Parizsban a belvaros, Saint Germain-en-Layeban fizettunk 100 eurot egy ejszakara egy sima 3 csillagos hotelben


Etterem kb 80-100€ ket fore borral. Ingatlanárak kb3500-5000€ /m2

2018. nov. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!