Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ismertek olyan embert aki ezt...

Ismertek olyan embert aki ezt csinálta?

Figyelt kérdés
Annyiszor gondolkodtam már azon, hogy fogom magam és elindulok valamerre és lesz ami lesz. Akár az országon belül akár külföldre. Teljesen mindegy csak sodródni és majd történik ami történik. Valaki ismer olyat aki ilyet csinált vagy csak hallotta, hogy ilyet csinált? Mi lett velük? Persze csak úgy, nulla vagy kevés pénzzel, sok pénzzel nem nagy 'mutatvány'.
2014. ápr. 16. 00:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, hogy mennyi idős vagy, és az sem, hogy fiú, vagy lány.
2014. ápr. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ez nem teljesen úgy megy, mint a filmekben vagy akár a 2000-es évek első feléből felemlegetett sztorikban. Külföldön is igen telített már a munkaerőpiac. Alapvetően felelőtlenség és veszélyes.

Mi indítana erre leginkább? Unatkozol? Rossz az életed? Kalandvágy? Amúgy ha életrevaló vagy és szerencse is szegődik melléd, végigtakaríthatsz pár országot, az önkéntesség is járható út lehet koszt+kvárté és minimáls zsebpénz fejében. Ezt viszont szervezni kell.

2014. ápr. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fiatal koromban nekem is voltak ilyen gyerekes gondolataim.

Probalj meg terveket kituzni magad ele, erj el valamit amire epiteni tudsz es nem muszaly majd csak ugy nekivagni a vakvilagnak.

2014. ápr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen,magamat. Ha gondolod, akkor nekem irhatsz privatot.:)
2014. ápr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!