Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit gondoltok egy ilyen blogról?

Mit gondoltok egy ilyen blogról?

Figyelt kérdés
Tudom hogy még nincs normális bejegyzés , de az érdekelne mit gondoltok az ötleteröl érdekelne -e titeket egy ilyen blog :) [link]

2014. ápr. 27. 20:07
 1/7 anonim válasza:
Nekem tetszik, de egy tipp : ne nagyon irkálj :)) jelet, mert eléggé komolytalanná teszi.
2014. ápr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem jó, csak állíts az oldalsó részen, hogy szélesebb legyen az írói rész, ahol a bejegyzést olvasod, mert így kicsit zavaró.
2014. ápr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Jó ez, csak figyelj a helyesírásra.
2014. ápr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A téma jó, de azért az írásra figyelj oda. Először is tagold a szöveget, mert így ömlesztve ez a sok betű elijeszti a potenciális olvasókat. Figyelj az írásjelekre! A vessző, pont, felkiáltó/kérdőjel mindig hozzátapad az előtte lévő szóhoz, magyarán nem "Wizzair gépek is , de akkor ott van", hanem "Wizzair gépek is, de akkor ott van". A szmájlikat hanyagold, komolytalan dolog folyó szövegben, cseteléshez vagy kommenteléshez való. Kisbetű/nagybetű, rövid/hosszú magánhangzó, egybe/különírás, ezek fontos dolgok, ha írásról van szó és igényes író akarsz lenni.
2014. ápr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A helyesírás valami iszonyatos, kimarja a szememet. A mondatoknak se eleje, se vége, se közepe, csak folynak értelmetlenül és tartalomtalanul a végtelenségig. A legutolsó poszt 1 oldalban leírja, hogy németországba lehet menni vonattal, repülővel és busszal. Wow. Sokkoló. Egyébként pont ma repültem haza Berlinből, és innen fapadosok közül Easyjet közlekedik csak (ami meg sincs említve), tehát ennyit a reprezentativitásról. Lehet, hogy utazó/németes blogra van igény, de erre ilyen formában nincs.


ui: most látom, hogy 13 vagy. Aranyos vagy, és ha magadnak írod akkor tök okés, de ne próbáld a világra tukmálni, mert ahhoz még sokat kell fejlődnöd.

2014. ápr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Google fordító is értelmesebb szöveget dob ki.
2014. ápr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ez amolyan blogos szókereső játék?

Mert némelyik sorban találtam értelmes magyar szót. :D

2014. ápr. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!