Kezdőoldal » Utazás » Európa » Valaki eltudná-e mondani az...

Valaki eltudná-e mondani az Erasmus és a CampusHungary pozitívumait és negatívumait, esetleg aki már volt valamelyiken mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2014. máj. 18. 12:29
 1/2 anonim válasza:

Erasmuson voltam, vagyok. Van pozitív is, negatív is, de minél nincs? Legnagyobb negatívum az ügyintézés része: papírok, regisztráció, tantárgyfelvétel, jegyek elismertetése. Pozitívum: új környezet, új ismerősök, barátok, élmények és nem utolsó sorban tapasztalat, aki akar szakmailag is sokat tud fejlődni ezalatt. Ezek az általánosak, de sok függ attól is, hogy hova mész és milyen szakos vagy.

Ha vannak konkrét kérdéseid, akkor írj privit és ott bővebben is mesélhetek :)

2014. máj. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én Campus Hungaryval voltam, egy csoportos ösztöndijat nyertünk el az akkori csoporttársaimmal. Ha aktuális még a kérdés, akkor mesélek róla bővebben...
2014. jún. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!