Kezdőoldal » Utazás » Európa » Barcelonába, hogy a legolcsóbb...

Barcelonába, hogy a legolcsóbb kienni? Busszal? Vonattal vagy repülővel? és honnan megy busz vagy vonat?

Figyelt kérdés
A repülő tudom honnan megy, de a buszt meg a vonatot nem tudom megnézni meg hogy mennyi lenne.. nem tudtok valami jó oldalt erre?
2014. máj. 21. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Busz:

eurolines.hu


Vonat:

Bahn.de


Ha vonattal mész, mindenképpen érdemes Interrailt venned, mert az alap jegy kb. 1000 euróra jönne ki. Az Interrail meg legrosszabb esetben is 281 euró 5 napra, egész Európára. [link]

2014. máj. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
a busznál probáltam rákeresni hogy hova és kikell választani az országot de nincsen spanyol köztük...
2014. máj. 21. 19:38
 3/10 anonim ***** válasza:

Kedvencünket - a kérdést feszegető írást - itt találod.

Szerintem minden kérdésedre választ ad.


[link]

2014. máj. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Így csakis a vonat marad, az viszont TGV-vel meg a többivel jó élmény lesz. Ha nem is olcsó.
2014. máj. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mikor válik Magyarországon a repülés végre alapvetővé ?

Eszembe se jutna mással menni, mint repülő. Drágább ? Nem feltétlen ! Gyorsabb ? Naná. Szóval ha picit drágább is szerintem megéri inkább többet kiadni érte, de legalább nem kell megrohadni a buszon...

2014. máj. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A vonat a legdrágább. Ezt sokan még nem tudják. Az Interrail bérlet jó dolog, de a kérdezőnek ez nem opció, ezt kiérezni a soraiból.
2014. máj. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
repülő volt az első opció csak kiváncsi voltam hogy nincs-e olcsóbb
2014. máj. 21. 20:34
 8/10 anonim ***** válasza:

Barcelonába szerintem a legolcsóbb a repülő. Ryanair és a Wizz is megy oda, kombinálni is lehet őket (egyik oda-másik vissza), ha úgy olcsóbb. Busszal ismerősöm ment, rémálom volt, drágábban.

Vonat kb. 3x olyan drága.

2014. máj. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb egyértelműen a repülő. A vonat jó értelemben kalandos, de drágább. A busz rossz értelemben kalandos és drágább.
2014. máj. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért mielőtt megvennéd a repülőjegyedet, kérdezd meg, hogy az adott időpontra mikor olcsó.

MErt nem mindegy mikor mész, és hogyan fogsz a szervezéshez.

2014. máj. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!