Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nem okoz majd problemat napi...

Nem okoz majd problemat napi 25-30 km gyaloglas (el camino), ha aranyer problemaim vannak?

Figyelt kérdés
Az el camino francia utjat tervezem vegigjarni, de kicsit tartok tole, hogy az aranyer problemaim megnehezitik vagy esetleg keresztul huzzak terveim megvalositasat... Nem sulyos annyira, csak neha jon ki, mikor nagyon megterhelem magam. Az erdekelne,h hozza szokik-e majd a szervezetem, lehet-e belole kenyszerpiheno? Aki esetleg hasonlo panasszal vegigjarta mar, vagy hasonlo tapasztalata van, azt szivesen meghallgatnam, elmondhatna, h hogyan tudta kezelni az adott megeroltetest, esetleg milyen gyogyszert javasol a megelozesre. A valaszokat elore is nagyon koszonom!

2014. máj. 22. 02:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, neked milyen fajta aranyered van, nekem akkor jön ki, ha sokat ülök (vagy enyhe székrekedésem van). Ha ezekre figyelek, akkor sétálhatok bármennyit. Viszont ha volt már problémád nagy sétáktól, akkor érdemes megkérdezni egy orvost, biztos ami biztos alapon.
2014. máj. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!