Kezdőoldal » Utazás » Európa » Budapest, Prága, London,...

Budapest, Prága, London, Párizs, Berlin, Varsó, Zágráb, Moszkva, Monaco, Brüsszel, Amszterdam, Ankara?

Figyelt kérdés
Szerintetek amiket felsoroltam fővárosokat azok közül melyik a legszebb??Ha tudnátok még valamilyen fővárost ami szép csak írjatok!

2014. máj. 24. 21:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Edinburgh nagyon szép, és hangulatos!
2014. máj. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
77%

Nem értem hogy miért fővárosokban gondolkodsz sztem jobb lenne a nagyváros de jó akkor az én listám:

Prága

Budapest

Bécs

Róma

Párizs

Stockholm

Moszkva

Amúgy nem főváros de a legtöbb Európai fővárosnál szebb: Szentpétervár, Firenze, Velence, München, Nürnberg, Würzburg

2014. máj. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
22%
Riga, Tirana, Luxemburg, Bukarest, Madrid, Kijev, Tallinn, Pristina, Koppenhága, Kisinyov, Lisszabon, Szkopje, Dublin, Szófia, Pozsony, Bern, Bécs, Oslo, Stockholm, Helsinki, Vilnius, Belgrád, Róma, Minszk... ezek jutnak még eszembe a címben szereplőkön kívül.
2014. máj. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
47%
Nekem ezek közül London és Amszterdam jön be leginkább.
2014. máj. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
6%
Split
2014. máj. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyvarosok kozt van szep akkor az Praga, Becs, Roma.

De szerintem egy kisebb varos sokkal szebb tud lenni mint egy metropolisz, ahol en jartam es lelegzet elallito volt az Santa Lucia-Gran Canarian es Manarola-Genova mellett.

2014. máj. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szarajevó is gyönyörű!
2014. máj. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
London, Párizs. Brüsszelt hanyagolnám, oké szépek az épületek meg minden de amúgy semmi extra. Talán a Maneken Pis XD
2014. máj. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A felsoroltak között nálam így van a sorrend:

Párizs

Prága

London

Berlin

Moszkva

Zágráb

Varsó

Brüsszel

Monaco

Amszterdam

Budapest

Ankara

2014. máj. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!Mondjuk itt egyeseknek igaza van kis városokra meg nem is gondoltam és persze ott vannak a többi nagyvárosok is.
2014. máj. 25. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!