Kezdőoldal » Utazás » Európa » Grandtours irodáról vélemény?

Grandtours irodáról vélemény?

Figyelt kérdés
Paralia, Nei Pori, Tolo mindegyik homokos strand?

#strand #Görögország #toló #paralia nei pori
2014. jún. 10. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálod meg iroda nélkül?
2014. jún. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Autóbuszos útra mennénk. Még nem voltunk Görögországban. Olyan helyre szeretnék menni. ahonnan fakultatív programban el lehet menni Athénba.
2014. jún. 10. 18:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Én válaszoltam a másik kérdésedre is - gondolom Te írtad azt is. Szóval tavaly a Grand tours-szal voltunk Paralian, 3 éve pedig Korfun. Nagyon elégedettek vagyunk velük: jók a buszok, tényleg minden olyan, mint a katalógusban. Már foglaláskor tudtuk a szobaszámunkat. Viszont a fakultatív programokra nem érdemes rajtuk keresztül befizetni. Ugyanis ők is a helyi irodák útjait árulják, csak rárakják a saját hasznukat. Ezért kell még az érkezés napján gyorsan befizetni, nehogy az utas rájöjjön az utcán sétálva,h olcsóbban is megúszhatná. Mi is sokat spórolhattunk volna, ha ezt tudjuk.
2014. jún. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én már 7szer voltam görögbe és 4szer velük mentünk és alá tudom támasztani amint mondott. ha kérdésed van írj pm-et
2014. jún. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szabó Sándor Zsolt ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én a Grand tours-sal utaztam. Évek óta velük utazom Debrecenből és mindig megvoltam elégedve. Én nagyon megbízható irodának tartom és most vettek több új buszt is. Az utazás nekem kényelmes és nyugodt volt.


Parálián nem voltam csak átutazóban, Nei Poriban háromszor, mert széles a partja és végtelennek tűnik. Tolóról nem sok szépet tudnék mondani... Nekem nem érte meg leutazni annyit...


Én 10 napja érkeztem Nei Poriból és ezt a filmet készítettem:


https://www.youtube.com/watch?v=uZcU0gicwKo


Remélem tudtam segíteni, illetve ha van kérdés még, szívesen segítek. Ötször utaztam a Grand-dal.

2014. jún. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Bár már régebbi a kérdés, de sajnos a grand tours egyáltalán nem segítőkész. Sajnos beütött a baj, nem tudok elmenni az előre befizetett útra, mert az akár halállal is járhatna ( gondolom hiányzik a többi utasnak is ez...)mégsem engedi felkeresni a többi utast, akikkel esetleg lenne csere lehetőség, és ők sem keresik fel őket. Soha többet nem fizetek be hozzájuk semmilyen utat. Onnantól kezdve,hogy kifizetted sz.rnak a fejedre!
2018. júl. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Persze hogy nem adnak neked kis semmi információt mert tiltja a törvény.
2018. júl. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Persze, de ha nekik ürül hely, akkor azt egyből kiteszik, ha nekik pénz van belőle! :) Ha már kifizetted, akkor meg nem segítenek már! Nem csak az én véleményem ez! :D
2018. júl. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!