Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonban milyen a nyári...

Londonban milyen a nyári időjárás?

Figyelt kérdés

Csak kéthetes előrejelzést találtam, de én 3 hónapra megyek. Nyilván ott is fogok ruhákat venni, de érdekelne, hogy mikkel készüljek, mik legyenek többségben: a vastagabb, ősziesebb cuccok, vagy a lenge nyáriak?


Köszi!


2014. jún. 11. 18:37
 1/3 anonim válasza:
SZAR! az elmúlt pár nap kivételével mindennap kabátot és sálat hordtam. és igaz miszerint mindig esik. öltözz fel és hozz magaddal D-vitamint!
2014. jún. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Napok óta iszonyatos hőség van, tűz a nap. Az első válaszoló lehet, hogy a Kanadai Londonban él, mivel kabátot emleget... a Brit Londonban nem kabát kell, hanem napszemüveg, kalap és naptej.
2014. jún. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: pontosan 4 hete vagyok Londonban, és volt összesen vagy 3 nap, amikor hosszú ujjú pólót vettem fel. Az összes többi nap rövid ujjú, rövidnadrágos, napszemcsis és tegnap sajnos napszúrásos :( Ezért mától bevetettem a kalapot is. Egyszóval, döglesztő meleg van.
2014. jún. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!