Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tudnék így 2-3 hét alatt...

Tudnék így 2-3 hét alatt munkát találni Londonban?

Figyelt kérdés

Jövőhéten utazok ki, mindössze 450 fonttal. Sajnos ennyit tudok vinni, ezért is megyek ki, mert a családom nagyon rossz anyagi körülmények között él, itthon nem találok semmit, szóval tényleg bármit elvállalok (szobalány, kitchen porter, akármi). Érettségim van csak, angolul középszinten jól beszélek. 2-3 hét alatt van esélyem valamilyen munkát találnom, ha járom a várost, és érdeklődöm? A szállás ismerősnél lesz. Köszönöm!

20l



2014. jún. 17. 19:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Mivel a szállásod ingyen van, így egy próbát megér. Az érettségid itt kint semmit nem ér, de az jó pont, hogy tudsz angolul. Könnyen munkát akkor kapnál ha gyakorlatod is lenne.

De mit veszítesz. 2-3 hétig keresel melót, ha nem jön össze, hazamész.

sok sikert.

2014. jún. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Tudom, hogy nem ér semmit az érettségi, csak azért írtam, hogy egyértelmű legyen: szakmám nincs. Tanulok éppen itthon, de halasztok, mert a sulit sem tudjuk fizetni. Tudom, hogy kell majd NI szám is, de lesz bejelentett lakcímem, angol telefonszámom, és úgy tudom, átmenetileg enélkül is tudok munkát vállalni. Igaz ez? :)
2014. jún. 17. 19:59
 3/21 anonim ***** válasza:

ha nem válogatsz már másnap találhatsz munkát

ügynökségekhez add le a jelentkezésed már innen


[link]

2014. jún. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)


Nem válogatok, teljesen jó bármi, kivéve az erotikus munkák persze.

2014. jún. 18. 00:20
 5/21 anonim ***** válasza:
Ha letelik a pár hét és nem jon ossze semmi szólj, megadok egy elerhetóséget, tudok segiteni ha szukséges.
2014. jún. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

> kivéve az erotikus munkák persze.


Nagyon helyes, a roman lanyok teljesen lepusztitottak a londoni piacot. a megfelelo weboldalon szo szerint szazaval talalsz roman lanyt aki kepes meg gumi nelkul is bevallalni orankent 60 fontert vagy meg kevesebbert. Ebbol mostanra elvaras lett :/ Egeszen felelmetes helyzet :/ A hires '93 Ward tanulmany meg 98% -ra tette az ovszerhasznalo prostitualtak szamat Londonban, igy husz evvel kesobb egesz mas a helyzet.

2014. jún. 18. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 kiflitolvaj ***** válasza:
Szerintem eleg nagy szerencse kell ahhoz, hogy 2-3 het alatt munkat talalj. A parom csak majus elejen koltozott ki, mert meg befejezte otthon a fosulit es csak ezen a heten kezdett el dolgozni. Nekunk azert nem volt surgos, hogy rogton dolgozzon, mert egyedul is ki tudom kenyelmesen fizetni a lakas berleti dijat es minden egyebet es azt sem szerettem volna, hogy valami sz@r munkaja legyen, mert nem akartam, hogy elmenjen a kedve az egesztol. Meg mielott kijott kertem neki idopontot NI interjura, amit egyebkent nem annyira szabad, mert elvileg mar kint kell lennie az embernek, amikor bejelentkezik, de ennyi fullentes talan meg belefer. Egyebkent ket hetre elore adtak akkor idopontot es az NI szam 6 heten belul kell, hogy megerkezzen. Nekunk ez mar a 6. het es meg semmi. Csak erzekelteteskeppen, nekem 3 nap alatt megjott ket evvel ezelott. Valoszinuleg a tul sok szegeny bevandorlo miatt huzzak el a vegeig, hogy akinek elfogy a penze az menjen haza. Ugynoksegek nem fognak veled szoba allni NI nelkul, de a munkaltatok valamivel rugalmasabbak, bar azt ok is elvarjak, hogy az NI interjudon tul legyel mar addigra. A szamlanyitas is nehez biztositasi szam nelkul es ebbol kovetkezik, hogy a fizetes atutalasa sem lehetseges addig. Csekket persze lehet iratni altalaban, de mas szamlaszamat mar nem igazan lehet megadni. A parom kb. 100 helyre jelentkezett, bar vegul oda vettek fel, ahova eloszor kuldte el az oneletrajzat es oda szeretett volna nagyon bekerulni, de ennek ellenere osszesen harom helyrol kapott visszajelzest es kettore hivtak be interjura. Nem elvenni szeretnem a kedved az utazastol, de keszulj fel arra a lehetosegre is, hogy nem talalsz ket het alatt munkat, csak mondjuk ket honap alatt. A 450 font nem tul sok akkor, ha tomegkozlekedned is kell es ha tenyleg csak mondjuk ket honap utan tudsz elhelyezkedni, raadasul egy olyan helyen, ahol havonta fizetnek, akkor harom honapot kell kihuznod ennyi penzzel. A havi etkezesre eleg 150 font, ha az also polcrol vasarolsz, de akkor semmi masra sem kolthetsz egyetlen pennyt sem. Nem tudom, hogy milyen a viszonyod azzal, akihez menni fogsz, de elkepzelheto, hogy anyagi segitsegre is szukseged lesz tole.
2014. jún. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)


Nekem jó a "sz.r" munka is egyelőre, de tényleg. :) NI időpontot pedig 26-án fogok kérni. Módosítani a dolgot már nem tudom, nem is akarom, mindenképp el akarok menni, és megpróbálni. Nekem még az is jó lenne, ha az utcáról beesek valahová, ahol ki van írva, hogy munkaerőt keresnek...

2014. jún. 18. 19:03
 9/21 anonim válasza:

Ez érdekes amit valamelyik előttem levő írt, hogy 6 hetet kell várni az NI számra. Én januárban voltam és elmondtam, hogy lenne már munkám de NI number nélkül szóba se állnak velem, tehát sürgős és adtak ott helyben egy igazolást hogy voltam náluk interjún és hogy mi lesz az NI számom. Én eddig azt hittem ezt mindenki automatikusan megkapja az interjú után. Szerintem próbáld meg Te is, ha maguktól nem adják. Az időpontot is érdemes így kérni, hogy sürgős, egy barátom 3 nap alatt kapott így. Ha gyorsan akarsz munkát javaslom hogy add le a jelentkezésed mekibe, subway, vagy pl. a pizza hut honlapján láttam hogy most sok helyre keresnek konyhai kisegítőt Londonban. A szobalány állásokat jól gondold meg, nagy a cserélődés, annyira durvák az elvárások, hogy nem sokan bírják.

Remélem gyorsan sikerül jó állást találnod. Sok sikert! :-)

2014. jún. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 kiflitolvaj ***** válasza:
Igazolast adnak rola, amit a munkaltato elfogadhat, de ez csak rajtuk mulik, nem kotelezo elfogadniuk es az ugynoksegek tobbnyire nem fogadjak el, ugyhogy tul sokat nem er. A szamot pedig nem gondolom, hogy megmondanak az interju utan. En harom nap alatt kaptam meg, de akkor nem tudtak megmondani, ahogy a paromnak sem, pedig o is folyekonyan beszel angolul es eleg jol eldumaltak mindenfelerol az ugyintezovel. A nagyon retek munkakat viszont senkinek sem javaslom, keresni sem lehet vele es ideje sem marad az embernek semmire mellette.Ez nyilvan erosen szubjektiv, ha itt nem tudnek minimum ketezret keresni maximum 22 munkanappal es nem fizikai munkaval, akkor elmennek mashova.
2014. jún. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!