Kezdőoldal » Utazás » Európa » Valaki volt már közületek...

Valaki volt már közületek Ausztriában?

Figyelt kérdés
Ausztriába készülök menni, pontosabban az Alpokba.3 hónapig fogok ott lenni, túlélni a természetben mindössze a hátizsákom tartalmával.Ausztriában az Alpok és környéke mennyire elhagyatott hely ? Sok emberrel találkozni arrafelé ?
2014. jún. 19. 17:41
 1/3 anonim válasza:

Üdv,én már tavaly lenyomtam egy 1 hónapos túrát Osztrákban,Bécsből indultam,és Salzburgig értem el,akkor lesérültem,és abba kellett hagynom,kerékpárral és sátorral ,valamint a hátizsákom tartalmával,és költőpénzzel,de csak ételre és vízre.

Az Alpokról nem tudok mesélni,de Ausztria gyönyörű,és sok sikert kívánok. :)

2014. jún. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi

És Amikor Bécsben voltál, onnan Bécsből már lehet látni az Alpokat ? írok privit ok ?

2014. jún. 19. 17:59
 3/3 anonim ***** válasza:
En eletm, sokaig az osztrak sogoroknal...fenn a Seiermark gytonyoru reszein.. fantasztikus levego es gyonyoru helyek...paraktikus ha beszelsz valamit nemetul bar az eredeti osztrak nem egeszen nemet de azert ertheto de vannak dalektok amikert nem konnyu erteni mint ahogy a svajci nemet is mas..Mindegy ha hegyekben akarsz bringazni fekotheted agatyeszt wazze mert sokat gurulsz felefel es az kikesziti a szivedet tehet jo kondiban legyel de jo uatat .sok sikert
2014. jún. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!