Kezdőoldal » Utazás » Európa » Észak-Európába utaznék, ki...

Észak-Európába utaznék, ki tart velem?

Figyelt kérdés

Szeretnék július végén-augusztusban valamikor elutazni Észak-Európába. Az ismerettségi körömben senki sem szeretne errefelé jönni, én pedig egyedül nem szeretnék menni.

A téren, hogy Észak-Európán belül hova megyünk, mivel utazunk, mit csinálunk ott, mennyi ideig maradunk, stb. rugalmas vagyok. Ha valaki velem tartana, hajlandó lennék igazodni hozzá, illetve megbeszélhetjük a részleteket.

(Észak-Európán a skandináv országokat és Finnországot értem, esetleg Észtországot.)



2014. jún. 22. 19:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
32%
Nagy Britannia nem jöhet szóba? Én oda mennék, augusztusra tervezem a kiutazást. Te hosszabb távra tervezel vagy csak nyaralni mennél?
2014. jún. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%

Időpont ma 19:13

Nyilván a kérdező turistaként utazna, nem hiába írt ki több országot. Dánia, és Svédország nekünk is tervben van, készülődünk is. Augusztusi útnak tervezzük..Most számolgatjuk a költségeket.

2014. jún. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nyaralni, bár a nyaralásról nekem a strand és a heverészés jut eszembe, ezért nem szeretem ezt a szót.


Amire én gondolok: városokat, nevezetességeket nézni, járni az országot miközben nézni a tájat. Mert ott aztán vannak tájak!


Nagy-Britannia? Háát, nem tudom. Ott se voltam még. Te milyen ügyben mész oda? Turistaként?


Azért észak egyébként, mert svédül beszélek egy kicsit (norvég, dán nagyon hasonló), finnül meg épp elkezdtem tanulni.


----


@kettes

Várjunk csak, azt hiszem, inkább írok privátot. =)

2014. jún. 22. 20:02
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is szerettem volna, csak közbeszóltak az anyagiak : ( Egy háromnapos kirándulás hosteles alvással is benne lenne 50ezerbe/per fő, ahogy számoltam. Te mire jutottál e téren?
2014. jún. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

@négyes

Írtam privátot! =)

2014. jún. 22. 20:21
 6/18 anonim ***** válasza:
29%

Munka és a jobb élet reményében megyek Nagybritanniába.


1-es voltam

2014. jún. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%

Ezt a kérdést mintha csak én írtam volna ki... :)

Bár nekem most másra kell a pénz, így most ez is közbe szól, de engem is csak az akadályozott eddig abban, hogy menjek, hogy az ismerőseim közül mindenki dél- és nyugat-európát részesíti előnyben, északra senki nem akar menni, egyedül meg nem az igazi.

Én norvégul beszélek kicsit egyébként, és dettó úgy vagyok vele, mint te, hogy a nyaralás az nem azt jelenti, hogy naphosszat fekszek a strandon; jobban szeretem a városnézést, a kirándulást. Ah :)

Remélem sikerül társakat találnod! :)

2014. jún. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Ilyen nem érdekelne,igaz?:/ [link]
2014. aug. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Nagy Britania a fenét! Ha az embert megkérdezzük hova szeretne utazni ezeket mondja: London, Párizs, Róma, New York, Hawaii, és ENNYI!!! Nem ismernek más országokat, pedig Párizsnál ezerszer jobb helyek vannak. Pl: Észtország, de Izland is gyönyörű. A kérdésre válaszolva, úgy érdemes menni, hogy autóval, busszal, vonattal, felmenne vagy az észtekhez, vagy a svédekhez , vagy ahova szeretnél, és útközben számos szép helyen mész át, és már az egy nagy élmény. Szép városok Pl.: Tallinn, Stockholm, Oslo, Reykjavík, Koppenhága, Malmö, Krakkó, de maga a táj és a kultúra is érdekes. Végre valaki, aki nem csak a szokásos országban gondolkozik!
2014. szept. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Na milye volt az út? :)
2015. jan. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!