Kezdőoldal » Utazás » Európa » Uk-ban, pontosabban Crawley-be...

Uk-ban, pontosabban Crawley-ben mennyire telítettek az állások? Mennyire nehéz pl takarítói, konyhai kisegítői vagy hasonló állást találni alap nyelvtudással?

Figyelt kérdés
2014. jún. 25. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Alap nyelvtudással teljesen mindegy melyik város, nehéz lesz a helyzeted. Crawley egyébként jó kis hely, de vidékre költözni alap angollal egyenlő az öngyilkossággal. Alap angollal minél nagyobb városba gyere, ahol lehetőleg magyarok is vannak, ha segítség kell, tudj kihez fordulni.
2014. jún. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Középsulit tavaly fejeztem be, akkor középfokon voltam csak azért írtam alapot mert ugye itthon is van olyan hogy alig érted a másik városban élőket a tájszólás miatt.


Az említett városban van egy ismerősöm, azért mennék oda. Na meg ott van a Gatwick airport a közvetlen budapest járattal ami nem elhanyagolható!


Esetleg még Winchesterben van egy ismerősöm, de azt inkább ez után hagynám a döntéshozatalban.

2014. jún. 25. 13:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Az elso hozzaszolonak....magyarokhoz fordulni segitsegert???
2014. jún. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!