Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik hely lenne a jobb?

Melyik hely lenne a jobb?

Figyelt kérdés
Jövő nyáron külföldre megyünk nyaralni. Választanom kéne Horvátország, és Olaszország között. Szerintetek melyik lenne a jobb? Lehet, hogy Olaszország??? (Nekem egyébként mindegy, ezért írtam ki a kérdést, mert nem nagyon tudom az ottani "körülményeket")

2014. jún. 25. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Felesleges most kiválasztani. Lehet hogy fél éven belül akkora zavargások lesznek olaszországban hogy még a repülők sem indulnak el oda.
2014. jún. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De én most szeretném megtudni, mert akkor arról az országról fogok kutatni a weben........ :D
2014. jún. 25. 17:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Horvátország olyan mintha Nike Air cipőt vennél...
2014. jún. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én mindenképpen Horvátországot javasolnám, mert nagyon szép a tengerpart és szerintem ugyanolyan luxus van ott is, mint mondjuk Olaszországban. (Persze csak akkor, ha olyan szállodába mentek...) Meg azért is, mert oda még autóval is el tudnátok menni, mert közelebb van, igaz Olaszország sincs olyan messze.
2014. jún. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Olaszországban élek. Olaszország gyönyörű. (Itt élni már nem annyira egyszerű eset, de nyaralni... azt igen.)


Azt kellene eldöntened, hogy ha ide jössz, melyik részre mennél... Szintinden régiónak megvan a maga előnye és hátránya. Szinte mind egy külön ország :-).

Ha végig gondoltad - esetlegesen akár több régiót is mondhatsz -, akkor írj privátban és szívesen segítek.


Zavargások??????? Amíg van tető a fejük felett, spaghetti az asztalon, meccs a TV-ben, itt senki sem fog zavarogni. Én már zavarognék, de én nem vagyok olasz. :-)

De ez egy hosszabb történet és nem idetartozik.... :-).

2014. jún. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én 2008-ban voltam Olaszországban, csak javasolni tudom, gyönörű hely, az emberek is kedvesek, engem megbabonázott :)
2014. jún. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

18:35-ös válaszolónak:

Németországban élek, úgyhogy olasz közelebb van......................................................................................... :D

2014. jún. 29. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!