Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliába (Coventrey) szeretnék...

GeorgeJ kérdése:

Angliába (Coventrey) szeretnék költözni 1 év múlva és ott dolgozni Jelenleg 17 éves vagyok ezért ne legyetek bunkók hogy ha itt MO-on nem tudsz megélni akkor ott hogyan akarod ezt az egészet stílusú bénaságokat (? )

Figyelt kérdés

Na az a tervem hogy 1 év múlva közbe persze (diák) munkával gyűjtögetek egy kis pénzt a meglévő mellé :

Hogy repülőjegy Birmingham Airport-ra

Vagyis Ferihegyről --> Brussels Airport-->Birmingham Airport

Egy átszállással utána buszozás Coventrey-be

Munka keresés valami Agency-be vagy inkább valami könnyebbel kezdjem el ? (Pl takarítás gyár munka vagy esetleg kocsi mosás --Mert ide vesznek fel nagyon gyorsan és könnyedén )

És ha esetleg tudnátok valami kezdő olcsó szállást ?



2014. jún. 26. 20:37
 1/7 anonim válasza:

Elobb talan a nevet tanuld meg leirni

Amugy szerintem anyagilag jobban megeri Londonba repulni es onnan direkt National Express busszal felmenni Coventry-be, 10 font a buszjegy es kb ket ora az ut.

2014. jún. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Bocs hogy sietve írok és +ba oda írtam egy rohadt "e" betűt


London lehet hogy jobban megérné de London csak másodlagos hely majd ha úgy látom megélek így Angliába akkor le költözöm Londonba

Először is megnézem hogyan tejesítek egy közepes városba ahol nem is annyira sok ember él .Meg hogy hogyan tudnám fent tartani magam

2014. jún. 26. 21:04
 3/7 A kérdező kommentje:
+ba a buszozással kapcsolatba tisztába vagyok de pontosan a Birmingham Airport elöl indul a busz és onnan 23 perc
2014. jún. 26. 21:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért pont Coventry? Csak úgy ráböktél a városra a térképen?
2014. jún. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Voltam már ott és tetszett a környék
2014. jún. 26. 21:35
 6/7 anonim ***** válasza:

"Voltam már ott és tetszett a környék"


Ez mind szép és jó, de tudod-e mennyi ott a munkanélküliség? Milyen lehetőségeid vannak elhelyezkedni? Milyenek az árak? stb, stb. csak azért oda menni mert szép, nem éppen okos döntésre vall. nekem pl. a kedvenc városom Exeter, 3 hetente elmegyek a környékre, de mégsem ott dolgozom, mert a városban nem nagyon tudnék elhelyezkedni.

2014. jún. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha munkat keresel, lehet hogy jobb ha bebiztositod magad es hogy azonnal legyen munkad kint, ahogy irtal peldakat is, egy alap munkat keresel ami ugyan nem fizet sokat de fenn tudod magad tartani belole es nyugodtan keresgelhetsz jobb munkat. Nezd meg a job.travit.hu-t vagy az indeed.co.uk-t vagy a cv-library.co.uk-t. Hatha talalsz ott valamit ami megbizhato.


Es lehet hogy tenyleg jobb otlet Londonba menni eloszor mert oda sokan mennek hasonlo celokkal es jobban kialakult ez a rendszer hogy felvesznek/adnak munkat fiataloknak, de nem csak ez az ok. De te tudod.

2014. jún. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!