Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországba megyünk Vir...

Horvátországba megyünk Vir -szigetre. Még nem voltam Horvátországba. Mire kel oda figyelnem? Autópályán megyünk A1-en. Ahogy átértem Horvátországba egyből kell fizetnem és Zadar1-ig vagy közben lesznek kapuk? Mennyibe fog ez nekem kerülni?

Figyelt kérdés
Segítségeteket előre is köszönöm.

#Horvátország #horvát #A1 autópálya #Vir -sziget
2014. júl. 19. 08:03
 1/7 anonim ***** válasza:

"Mire kel oda figyelnem?"


Arra kellett volna, hogy NE a Virre menjetek!!

Miért nem olvastál utána a fórumokon?!

2014. júl. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm ,hogy ilyen segítőkész voltál. Te voltál ott?

Annyira gáz?

2014. júl. 19. 16:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Próbaképpen írd be ide a Gyík keresőjébe, hogy : Vir

Azután olvasgassál egy kicsit a beírások között...


De, hogy a feltett kérdésedre is válaszoljak:

A határ után lesz kapu Zagrabig, majd, utána még egy.

Vagyis két helyen kell fizetni majd.

2014. júl. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A szigeten meg nem jartam,eléggé megoszlanak a vélemények. Van akinek tetszik es vissza vágyik,van aki szerint sohatobbet. Barátom elmondása szerint - aki nem rég tért vissza a szigetrol - nincs semmi latnivalo, Zadarba töltöttek mindennapjaikat. Te tudod, a döntés a kezedben van.
2014. júl. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Megérkeztem a Vir szigeti a nyaralásról.

Tapasztalat, hogy tisztaság volt mi a déli part rész néztük végig így erről tudok mesélni. Nagyon szép és tiszta volt minden. A partrész ki volt alakítva homok és apró kavicsos résznek is. Strand rész teljesen tiszta volt. Miden nap 2* láttam kukás autókat és szedték a szemetet össze mind a kukákból vagy a strand részről. A sétáló rész is szép és hangulatos. Ez az én tapasztalatom. A szállás nagyon jó volt és kedvesek voltak az emberek. Autóval az út elég gyors volt én 100-110 km/h –val mentem. Nem azért, mert a kocsi nem bírt volna többet ennyivel szoktam hosszú úton menni. 1 órakor indultunk és 8:30-ra kint voltunk. 3 pihenővel kb 10 percesek voltak. Ajánlatos meleg holminak a kocsiba lenni, mert olyankor a hegyekben 10-13 fok között van az idő. A kapuknál eurót is elfogadnak. Zadar1 –ig mentünk autópályán. Oda vissza 314 kunát kb : 13.000Ft-ot fizettünk. Viszont rengeteg alagúton mentünk 2db 5,4km hosszú is volt. Szép én jövőre is megyek egy kicsit hosszabb időre. Remélem sikerült mindenkinek segítenem, aki esetleg ide akar utazni.

2014. aug. 9. 09:08
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Miert nem mentél gyorsabban?? Mondjuk 140-el... az autopálya azért van hogy az ember tudjon menni 130-cal is... es ne azokat a parasztokat kelljen kerulgetni akik 100zal mennek...
2015. júl. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értem miért akarják annyian lehúzni a Vir szigetet.
2017. júl. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!