Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi az, amit érdemes megnézni...

Mi az, amit érdemes megnézni Bécsben?

Figyelt kérdés
Egy hétig Bécsben leszek és érdekelnének, hogy mi az, amit Ti megnéztetek vagy hova érdemes elmenni? Annak is örülnék, ha esetleg olyan írna, aki már évek óta Bécsben él. Egyszer már jártam ott, pár éve, akkor csak a Mariahilferstr. (remélem, h jól írtam) jártunk és környékén, de szívesen elmennék erre-arra a barátnőmmel.. Most hallottam a híres állatkertről, a kastélyról, épp az előbb olvastam a nagy bolhapiacukról, szóval ilyenekre gondoltam, nem kifejezetten csak múzeumra stb. Köszi, ha valaki válaszol!! 18/L

2014. júl. 20. 11:56
 1/1 anonim ***** válasza:
amiket írtál plusz a belvedere, haus des meeres, hofburg, kirche am steinhof, leopold museum, rathaus, prater, praterstern, madame tussauds, kaerntnerstrasse, augarten, bahnorama, és a shopping city südben a cinnabon is megér egy látogatást (ez az egyetlen a környéken)
2014. júl. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!