Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan megy Angliában egy...

Hogyan megy Angliában egy házat bérelni, illetve megvenni?

Figyelt kérdés
Tehát, gondolkodom,hogy kiköltözöm, még 2 év, de gondoltam, előre gondolkodok, hogy ne legyen pofára esés. Tehát, hol tudok nézni olyan házakat, amiket normális áron ki is lehet bérelni, de még is, nem egy szar putri... Ilyenekre gondolok. [link] (Nem nagy szám, de..) És,hogy ilyenkor magát a házat adják ki, vagy csak egy szobát? Illetve, maga a ház vétel hogy megy?

#utazás #Anglia #rendelés #kiköltözés #bérlés #ház vétele #how can i rent a house in London? #rent a house
2014. júl. 22. 01:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kiadó házakat, szobákat pontosan a linkelt oldalon találsz. Az általad linkelt ház bérleti díja 2200 font havonta!!! Tudod ki keres ennyit? És ez még csak a bérleti díj!

A frissen kiköltözötteknek nem adnak ki házat, a bérléshez minimum 6 havi angol bankszámlakivonat és munkaviszony igazolás szükséges. Kezdetben bérelj egy szobát magadnak, általában 1 hónap kauciót és 1 havi bérleti díjat kérnek előre.

A ház vétel egyszerű, amennyiben lapul a zsebedben legalább 30 millió forint, és sok esetben ezért csak egy garzont kapsz.

Én egy kisvárosban élek, itt egy 2 szobás lakás eladási ára 150 ezer fontnál kezdődik...

2014. júl. 22. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jo kornyeket neztel ki, ott eltem egy evig. 2200-ert nyilvan az egesz hazat megkapod, nemcsak egy szobat. Persze ahogy az elso mondta, friss kivandorloknak nem szivesen adnak ki lakast vagy hazat, csak tobbhavi kaucioval.
2014. júl. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amúgy 2200 font nem olyan veszes, nyilvan egy ekkora hazban nem egyedul lakik az ember.
2014. júl. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy sosem béreltetek házat, sem otthon, sem itt, Angliában!


Ha kijössz, örülsz, ha 1000 fontot megkeresel nettóban egyedül. Ha többen jöttök ki, akkor is gáz, mert hallottam én már testvérviszályokat is abból, hogy ki fizet és ki nem.


És azt mindig, mindenhol elmondja mindenki, hogy ne vegyél/bérelj semmi olyat, ami a fizetésednek meghaladja a 30%-át, mert belebukhatsz! Hiszen utazni is kell a városban, enni is kell, ruházkodni is és otthon is kell mosni - ezek mind-mind külön kiadások.

2014. júl. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tehát, akkor csak egy szobát vegyek ki, legalább 6 hónapig, hogy aztán tudjak egy különálló házban élni? Ez kicsit.. Elszomorító.
2014. júl. 23. 21:36
 6/6 anonim ***** válasza:

mindenki szobával kezdi. ki se adnak egész házat újonnan kijövőknek. kivéve, ha úgy jössz, mint én, aki közvetítővel, rendesen megszervezett munkára, szállásra, hárman, három szobás lakásba. de ezt a leendő munkahely rendezte. ha magad jössz, nem fognak kiadni házat.


a házvétel meg úgy megy, hogy először is dolgozz itt pár évet....kell hiteltörténet, meg deposit, ami több ezer font...

2014. szept. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!