Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hová utazzunk a családdal még...

Hová utazzunk a családdal még a nyáron? Autóval mennénk.

Figyelt kérdés
Apámék azt mondták, hogy találjak ki valami úticélt. Rómára gondoltunk, de olvastam rosszat is arról, hogy oda nem érdemes autóval menni. Olyan helyre szeretnénk menni, ami történelmileg gazdag és sok látnivaló van. Ti mit ajánlotok? Aki volt már autóval Rómában, mondana pár szót?

2014. júl. 27. 01:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Mehetnétek Párizsba is....szintén sok látnivaló és történelmileg gazdag.


Róma is jó ötlet szerintem, bár nyáron rengeteg túrista elözönli. (Ahhoz viszont nem tudok hozzászólni, hogy autóval megéri-e, ne haragudj.)


Esetleg mehettek Bécsbe is, gyönyörű tiszta város, vagy Berlinbe.

2014. júl. 27. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amúgy hol laksz, ha megkérdezhetem? Csak azért, hogy melyik magyar városból indulnátok.:)
2014. júl. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Prága? Sok látnivaló, gyönyörű város, Budapesttől kb 6 óra autóval. Sokkal szebb, mint Róma. Rómába inkább repülővel érdemes menni. Én félteném az autómat... nem nagyon láttam ott olyan autót, ami ne lett volna megtörve.
2014. júl. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Debrecenben élünk. Leginkább Rómát fontolgatjuk, egyébként.
2014. júl. 28. 04:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ennyire oda szeretnétek menni és így fontolgatjátok, akkor menjetek! Nagyon szép, gyönyörű város. Ráadásul aki szereti az olasz temperamentumot - mint például én is - , az jól is fogja magát érezni. A kocsiról meg tényleg annyit, hogy arra azért legyetek felkészülve, hogy ha leparkoltok valahova, akkor elég valószínű, hogy mire visszaértek, kicsit meg lesz húzva. Láttam már a parkolási módszerüket...csinálnak maguknak helyet ki-, és beállásnál, szépen meglökik az előttük és mögöttük parkoló autót.
2014. júl. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Az út széli kocsmát ajánlom, te újgazdag.
2014. júl. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!