Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyibe kerül a vonatjegy...

Mennyibe kerül a vonatjegy Moszkvába, illetve Párizsba?

Figyelt kérdés

Az Elvirán láttam, hogy indulnak járatok Moszkvába (átszállás nélkül) és Párizsba (2-3 átszállással), de nem volt odaírva az ár.

Valaki megmondaná, hogy körülbelül mennyibe kerül a jegy? Miért nem írták ki?

Köszönöm!


2014. júl. 30. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
mert bonyolult a nemzetközi tarifa
2014. júl. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

innen már tudsz viszonyítani...

2014. júl. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Ebből nagyjából ki tudom számolni, hogy mennyi lehet.

És a jegyvásárlás az ugyanúgy működik? Az állomáson megmondom, hogy Moszkvába kérek egy jegyet és kész?

2014. júl. 30. 12:34
 4/6 anonim ***** válasza:
2-3 atszallassal? Kerdezo, nezzd meg a bahn.de -n inkabb, vannak 1 atszallasos megoldasok, en valoszinuleg a delutan 3:10-kor indulo Railjet - Munchen majd a Munchen - Parizs City Night Line-t valasztanam ha mar vonattal megyek. Stuttgartol Parizsig nem all meg, bekes nyolc oras szunyokalas (engem a vasutallomas felebreszt). Pestrol mind a zurichi mind a muncheni ejszakai vonat megall minden gorbe fanal es nem lehet aludni.
2014. júl. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak a nemzetközi pénztárnál tudsz Moszkvába jegyet venni.

Olcsóbb egyébként - ha van időd, jobban megéri - záhonyi, csapi, kijevi átszállásokkal menni, főleg, ha a magyar szakaszra van kedvezményed.

2014. júl. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2014. aug. 4. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!