Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ukrajnába kell útlevél vagy...

Ukrajnába kell útlevél vagy elég a személyi?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen kell útlevél, hiszen nem Uniós ország. Tudom, hogy Horvátországba se kell, de az más:)
2010. jan. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Azért Horvátországba érdemes vinni:-)
2010. jan. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hali!

De kell Horvátországba útlevél. Én vonattal mentem Olaszországba (Horvátországon keresztül) s dörömböltek a vámosok, hogy ébredjek fel, mert kell nekik az útlevelem. Pecsételtek is bele.

2010. jan. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ukrajnába kell útlevél és 300 Ft jatt az érmegyűjtő ukrán vámosnak...
2010. aug. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mi? Ezt nem értem. Milyen 300 Ft???? Ha nem adok neki, mi lesz?
2010. okt. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs jatt, akkor hatványozódik az esélye a tételes vámvizsgálatnak, a nálad lévő, de be nem jelentett valuta elkobzásának és hasonló szépségeknek :)
2010. okt. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ez nem igaz a magyarok nyugotan jöhtnek ide de mi oda nem ez van szerintem egy nagy szivás nekünk oda kel vizum még fizetni is kel de ha valaki ide akar jöni anak elég egy utlevél is anyi h.je papirt kel beadni,hogy az már sok.
2010. nov. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!